آتش‌سوزی در مقر توپخانه رژیم صهیونیستی در پی حمله پهپادی مقاومت لبنان

آتش‌سوزی در مقر توپخانه رژیم صهیونیستی در پی حمله پهپادی مقاومت لبنان

مقاومت لبنان از حمله پهپادی به شمال اراضی اشغالی خبر داد.

به گزارش نادیاتور، مقاومت لبنان اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از مقاومت آن و پاسخ به تجاوزات دشمن صهیونیستی به روستاهای جنوب لبنان، مبارزان ما امروز(شنبه) حمله پهپادی را به مقر توپخانه گردان۴۰۳ وابسته به لشگر۹۱ در «بیت هلل» انجام دادند که منجر به آتش گرفتن آن شد.

به گفته منابع عبری به دنبال این حمله آتش‌سوزی‌هایی در منطقه بیت هلل رخ داد.

رادیو ارتش اشغالگر نیز گزارش داد: 2 پهپاد در منطقه بیت هلل منفجر شد.

همچنین الجزیره از به صدا درآمدن آژیرهای هشدار در کریات شمونا در الجلیل علیا به دلیل شلیک موشک از لبنان خبر داد.

مرزهای لبنان و اراضی اشغالی از زمان جنگ غزه شاهد تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است.

طی هفته‌های اخیر هشدارها نسبت به وقوع جنگ گسترده میان حزب‌الله لبنان و رژیم صهیونیستی افزایش یافته است.

حزب‌الله لبنان جمعه در واکنش به ترور یکی از فرماندهانش در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی ۲۰۰ موشک به سمت شمال اراضی اشغالی شلیک کرد.

«نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان جمعه در گفت‌وگو با خبرگزاری اسپوتنیک روسیه گفت: امکان گسترش جنگ در کوتاه مدت وجود ندارد اما در عین حال حزب‌الله برای بدترین احتمالات آماده است. رویای جنگ برای تضعیف حزب‌الله بی‌نتیجه است چرا که مقاومت قوی است و در برابر رژیم صهیونیستی پیروز خواهد شد.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش‌سوزی در مقر توپخانه رژیم صهیونیستی در پی حمله پهپادی مقاومت لبنان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش‌سوزی در مقر توپخانه رژیم صهیونیستی در پی حمله پهپادی مقاومت لبنان"، کلیک کنید.