آخر هفته ای با رنگ تنوع،نشاط و تخفیف در بخش کودک و نوجوان نمایشگاه کتاب تهران

بهار کتابخوانی؛

آخر هفته ای با رنگ تنوع،نشاط و تخفیف در بخش کودک و نوجوان نمایشگاه کتاب تهران

تاریخ برپایی نمایشگاه کتاب تهران امسال نوزدهم اردیبهشت ماه و مقارن با یک آخر هفته خوش آب و هوا در مصلی تهران است، غرفه های بخش کودک و نوجوان نمایشگاه با بسیاری کتاب های رنگارنگ و جذاب منتظر رسیدن بچه ها هستند.

 گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، زهره سعیدی،  سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران چهارشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی (ره) با شعار «بخوانیم و بسازیم» کار خود را آغاز کرد.همچون سال های گذشته بخش کودک و نوجوان نمایشگاه نیز در حیاط مصلی، زیرزمین رواق شرقی و سالن جنوبی مصلی قرار دارد.

گشتی در غرفه های کودک و نوجوان نشان از جنب وجوش غرفه داران برای تزیین و چیدمان کتاب ها دارد. یکی از ویژگی های بخش کودک و نوجوان امسال تنوع و تکثر کتاب های چاپ اولی است.

همچنین خبر خوب دیگر این است که ناشرانی که امکان حضور نداشتند امسال هم یک غرفه تجمیعی یا دسته جمعی درنظر گرفتند و کتاب هایشان را یکجا عرضه می کنند.

علی رمضانی از مسیولان نمایشگاه کتاب تهران قبلا گفته بود که یکی از خطوط اصلی نمایشگاه امسال توجه ویژه به بخش کودک و نوجوان است.

تنوع و تکثر آثار کودک در بهار کتاب امسال/بچه ها یک آخر هفته کتابی بسازید
تکثر کتب دینی کودک و نوجوان در نمایشگاه /تخفیف 30 درصدی نشر کودک و نوجوان

محسن بغلاوی مدیرمسیول انتشارات قدر ولایت ناشر تولید کننده کتاب های دینی کودکان و نوجوانان از همان ساعت های ابتدایی نمایشگاه در غرفه کودک حضور دارد و به خبرنگار نادیاتور می گوید که بیش از 350 عنوان کتاب در نمایشگاه آوردند که از آن میان 17 عنوان کتاب چاپ جدید است. 

وی از آثار شاخص کودک و نوجوان به «یک مرد و یک نامرد» داستان رضاخان و آیت الله مدرس، بندانگشتی و … برای کودکان اشاره کرد. 

بغلاوی اظهار داشت که تخفیفشان در نمایشگاه برای خانواده ها بیست درصد است، اما یک سری بن های سی درصدی هم تهیه شده که قرار است هرکسی که آنها را داشته باشد تا سقف 500 هزار تومان بتواند از ناشرانی که این بن ها را قبول می کنند، خرید کند.

نوزادها هم کتاب می خوانند

فریبا زمانی ناشر تازه کار نشر باوان که کتاب هایی مخصوص سنین خیلی پایین مثل نوزادی تولید می کند، به خبرنگار نادیاتور می گوید که این نشر از دو سال پیش شروع به کار کرده و کتاب های آهن ربایی، کتاب حمام و پارچه ای برای نوزادان است که، چون دست بچه های کوچک است زود خراب نشود.

وی می گوید که متاسفانه به خاطر قیمت بالای کاغذ و کتاب قیمت ها امسال خیلی بالا رفته، اما کف قیمت کتاب های آنها از 75 هزار تومان و سقف قیمت ها تا 350 هزار تومان است که تخفیف هم دارند.

نشر جمال یکی دیگر از نشر هایی است که کتب دینی کودک و نوجوان تولید می کند. مسیول غرفه این انتشارات می گوید که از بهترین و پرفروش ترین  کتاب هایشان امسال خدایا اجازه، خاطرات خدا، خاطرات شیطان، خدا شناسی قرآنی کودکان، ما فرشته ها و ببین خدا چه کرده است. این آثار هم تخفیف بیست درصدی دارد که البته بسته ویژه کودک خداشناس با تخفیف ویژه تری عرضه می شود.

تنوع و تکثر آثار کودک در بهار کتاب امسال/بچه ها یک آخر هفته کتابی بسازید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخر هفته ای با رنگ تنوع،نشاط و تخفیف در بخش کودک و نوجوان نمایشگاه کتاب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخر هفته ای با رنگ تنوع،نشاط و تخفیف در بخش کودک و نوجوان نمایشگاه کتاب تهران"، کلیک کنید.