آغاز مرحله دوم طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک

آغاز مرحله دوم طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک

آفتاب نیوز :

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از آغاز مرحله دوم طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی خبر داد و گفت: مرحله دوم این طرح ملی مصادف با حلول ماه مبارک رمضان و عید نوروز از تاریخ 17 اسفند 1402 آغاز شده و تا 17 فروردین 1403 ادامه خواهد داشت.

یوسف شعبانی اظهار کرد: طرح کالا برگ الکترونیکی (فجرانه) در راستای حمایت مضاعف از سبد غذایی خانوار های دهک اول تا هفتم درآمدی از 17 اسفندماه آغاز می شود.

وی با بیان اینکه در این طرح خانوار دهک های اول تا هفتم مشمول 220 هزار تومان اعتبار خرید 11 قلم کالابرگی می شوند، تصریح کرد: خانوار های مشمول طرح می توانند اقلام سبد غذایی را طی یک ماه و متناسب با نیاز خود خرید کنند و اجباری در خرید تمام اقلام به صورت یک جا وجود ندارد.

کار و رفاه اجتماعی استان همدان، شعبانی با اشاره به اینکه در این طرح سرپرستان خانوار با شرط خرید الکترونیکی 11 قلم مواد غذایی می توانند از هدیه 220 هزار تومانی کمک هزینه تشویقی دولت بهره مند شوند، خاطرنشان کرد: 11 قلم کالای اساسی شامل گوشت مرغ، گوشت قرمز، برنج، روغن، ماکارونی، شیر، پنیر، ماست، قند و شکر، تخم مرغ و حبوبات می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز مرحله دوم طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز مرحله دوم طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک"، کلیک کنید.