آماده باش هلال احمر برای رگبار باران و باد شدید در 8 استان

آماده باش هلال احمر برای رگبار باران و باد شدید در 8 استان

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشورمان از آماده باش این سازمان در پی هشدار وقوع رگبار باران در هشت استان خبر داد.

بابک محمودی در گفت وگو با نادیاتور، با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی گفت: بر اساس هشدار نارنجی رنگ شماره 32 سازمان هواشناسی کشور مبنی بر رگبار باران رعد و برق، وزش شدید باد در هشت  استان، امدادگران ما در این استان ها به حالت آماده باش درآمده اند.

وی درباره اسامی این هشت استان افزود: بر اساس این هشدار،  فردا سه شنبه 29 خردادماه، در استان های اردبیل، آذربایجان شرقی، نیمه شمالی آذربایجان غربی، ارتفاعات زنجان، ارتفاعات مازندران، اردبیل، مازندران، البرز، قزوین، تهران و زنجان، ارتفاعات شمال غرب سمنان این مداخله جوی پیش بینی می شود.

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور به شهروندان توصیه کرد: از اتراق در مسیر رودخانه ها و مسیل ها یا حاشیه آنها خودداری کرده و در صورت مواجه شدن با شرایط اضطراری و درخواست کمک یا نیاز به دریافت خدمات تخصصی و امدادی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با شماره 112  تماس بگیرند.

پایان خبر نادیاتور 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده باش هلال احمر برای رگبار باران و باد شدید در 8 استان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده باش هلال احمر برای رگبار باران و باد شدید در 8 استان"، کلیک کنید.