آمار جستجوی بیت کوین در گوگل / قیمت بیت کوین به کدام سمت می رود؟

آمار جستجوی بیت کوین در گوگل / قیمت بیت کوین به کدام سمت می رود؟

آفتاب نیوز :

اوج تعداد جستجو های کلمه بیت کوین، اغلب یک شاخص دیر هنگام نسبت به روند است، زیرا که نشان می دهد اوج توجه رسانه ها در بالاترین حد خود قرار دارد و ممکن است یک روند اصلاحی در انتظار قیمت باشد. روند های گاوی و صعودی بازار معمولاً پس از دوره هایی با سطح جستجوی نسبتاً پایین، اما پایدار، دنبال می شوند.

برخلاف بازگشت قیمت بیت کوین از پایین ترین قیمت ها در سطح 68 هزار دلار و تقاضای قوی در کوتاه مدت، قیمت بازاری بیت کوین همچنان زیر سطح 70 هزار دلار باقی مانده و رکورد های اخیر خود را که بالاتر از 71,000 دلار ثبت شده بود، از دست داده است.

احساسات حول قیمت بیت کوین در بین افراد فعال بازار همچنان قوی باقی مانده است. با وجود این که قیمت BTC از اوج تاریخی خود فاصله دارد و فعالیت های درون بلاکچین کم رنگ تر شده است، تراکنش های کیف پول های نهادی و نهنگ ها دوباره فعال شده اند. آدرس های فعال به 220,000 در روز کاهش یافته اند. بالاترین سطج این آدرس ها 500,000 بوده است، که این کاهش در تعداد آدرس های فعال، نشان دهنده نزول فعالیت دارندگان کوچک بیت کوین است. با این حال، سرمایه گذاران بزرگ تر یک تغییر جهت را در فعالیت های خود نشان می دهند، مشابه الگو هایی که قبل از اوج تاریخی 2020 دیده می شد.

در شرایط کنونی، علاقه خریداران خرد به بیت کوین کاهش یافته است. بخشی از این کاهش به دلیل قیمت بالای بیت کوین و هزینه های تراکنش آن است. در عوض، خریداران خرد به سمت توکن های میم مانند Pepe (PEPE) و Dogwifhat (WIF) روی آورده اند که قیمت های ورودی پایین تر و بازدهی بالقوه بالاتری ارایه می دهند.

جستجو ها در گوگل برای این توکن ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است، به ویژه در یوتیوب، که نشان می دهد جمعیت جدیدی از سرمایه گذاران خرد در حال کسب آگاهی از وجود این توکن ها هستند.

آمار جستجوی کلمه بیت کوین در ماه مارس 2024 به اوج خود رسید، این مسیله همزمان با قیمت های رکوردی و هجوم رسانه ها بود. با این حال، اوج تعداد جستجو ها اغلب نشان دهنده شروع یک روند انفجاری نیست. زیرا جایی که توجه رسانه ها در بالاترین حد خود قرار دارد، درست قبل از وقوع یک اصلاح قیمتی است. آمار جستجوی پایدار بیت کوین، به جای بررسی اوج این ارقام، معمولاً مکان بهتری برای شروع یک روند گاوی قوی است. از ماه مه، حجم جستجو ها برای “بیت کوین” 50 درصد از اوج خود کاهش یافته، اما همچنان بالاتر از دوره بازار خرسی باقی مانده است.

خرید های خرد در بیت کوین همچنان ادامه دارد، اما این بار توسط نهنگ ها هدایت می شود نه به کمک جریان عمومی. در اواخر ماه مارس، نتایج جستجوی گوگل نشان دهنده یک سقف در بازار بود که به دنبال آن یک اصلاح قیمتی نیز انجام شد. برخلاف تشکیل یک کف پایین تر در روند های جستجو، مخاطبان بیت کوین در حال تنوع بخشیدن به پرتفوی خود هستند. جستجو های وب و اخبار کاهش یافته، اما جستجو های درون یوتیوب یک گام بالاتر رفته است. این مسیله نشان می دهد، بیت کوین از طریق سایر رسانه های به جمعیت جدیدی در حال گسترش است.

سلب مسیولیت: همانطور که بر همگان روشن است، ورود به معاملات در هر نوع بازاری نیازمند دانش و تجربه ی کافی است. این گزارش توسط تجارت نیوز تنها در راستای تحلیل داده ها و اخبار مربوطه است و این مجموعه هیچ گونه پیشنهادی برای هر نوع معامله ای به خوانندگان محترم، ارایه نمی دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمار جستجوی بیت کوین در گوگل / قیمت بیت کوین به کدام سمت می رود؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمار جستجوی بیت کوین در گوگل / قیمت بیت کوین به کدام سمت می رود؟"، کلیک کنید.