ابلاغیه زاکانی برای عدم استفاده از امکانات شهرداری برای نامزدهای ریاست جمهوری

ابلاغیه زاکانی برای عدم استفاده از امکانات شهرداری برای نامزدهای ریاست جمهوری

معاون مالی شهرداری تهران از ابلاغیه رسمی زاکانی برای عدم استفاده از امکانات شهرداری به هر طریقی برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از جمله خود، خبر داد.

لطف الله فروزنده در گفت وگو با نادیاتور، با اشاره به اعلام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و تایید صلاحیت شهردار تهران، گفت: آقای زاکانی ابلاغیه ای به صورت رسمی داشتند که براساس آن اعلام کردند که به هیچ وجه از امکانات شهرداری تهران نباید در تبلیغات کاندیداهای انتخابات از جمله خودشان استفاده کرد.

وی با بیان اینکه مدیران شهرداری در سطوح مختلف به این ابلاغیه پایبند هستند، گفت: همچنین دستگاه های نظارتی داخل شهرداری نیز بر حسن اجرای این ابلاغیه نظارت دارند.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ابلاغیه زاکانی برای عدم استفاده از امکانات شهرداری برای نامزدهای ریاست جمهوری" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ابلاغیه زاکانی برای عدم استفاده از امکانات شهرداری برای نامزدهای ریاست جمهوری"، کلیک کنید.