ابوشریف: نقطه نهایی تجاوز رژیم صهیونیستی، آزادسازی فلسطین است

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران با بیان این که حملات رژیم صهیونیستی به رفح پس از رای دادگاه لاهه، واکنشی ناامیدانه به محکومیت بین المللی جنایات آنهاست، گفت: مقاومت به مقابله با اشغالگری رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داد تا زمانی که تمامی اراضی فلسطینی آزاد شوند. نقطه نهایی این تجاوز، آزادسازی فلسطین و زوال این رژیم غاصب خواهد بود.

به گزارش نادیاتور، رژیم صهیونیستی به دلیل شکست های پی در پی از زمان عملیات طوفان الاقصی و نیز محکومیت های بین المللی در قبال جنایت هایی که مرتکب شده، همچنان تلاش می کند تا با تهاجم علیه مردم بی دفاع فلسطین به ویژه در غزه و رفح، توانایی خود را نشان دهد. 

دیوان بین المللی دادگستری رای به محکومیت نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزیر جنگ آن صادر کرد و بسیاری از کشورها خواهان اجرای این حکم هستند، اما با این حال رژیم اشغالگر صهیونیستی به کشتار وحشیانه خود علیه ملت فلسطین ادامه می دهد. 

ابوشریف: نقطه نهایی تجاوز رژیم صهیونیستی، آزادسازی فلسطین است
حمله رژیم صهیونیستی به رفح

«ناصر ابوشریف» نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران در گفت وگو با نادیاتور در تحلیل خود از رای دادگاه لاهه در محکومیت جنایت های رژیم صهیونیستی و تشدید حملات این رژیم در رفح اظهار داشت: تشدید حملات رژیم صهیونیستی به رفح پس از صدور حکم دادگاه بین المللی لاهه، جای تعجب ندارد. این حملات به عنوان واکنشی نا امیدانه به محکومیت بین المللی جنایات آنها صورت می گیرد. رژیم صهیونیستی همیشه سعی دارد با ایجاد هرج و مرج جدید، توجه را از جنایات خود منحرف کند و این تشدید حملات، تلاشی برای پوشاندن ناکامی های دیپلماتیک و حقوقی ای است که با آن مواجه است.

وی تصریح کرد: از یک سو، این اقدامات نشان دهنده تکبر و غرور رژیم صهیونیستی است که خود را فراتر از قانون می داند و معتقد است که هیچ کس نمی تواند آنها را بازخواست کند. این اوج غروری است که رژیم صهیونیستی اکنون با آن مواجه است و این غرور توسط حمایت های بی حد و حصر لابی صهیونیستی در آمریکا تقویت می شود. درواقع گروه های فشار، اعضای دولت آمریکا و کنگره را وادار کرده اند که دادگاه بین المللی دادگستری، قضات و دادستان های آن را تهدید کنند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی در تهران همچنین بیان کرد: علاوه بر این، ادامه جنگ تصمیمی از سوی این دولت راست گرای افراطی است که هدف آن نابودی کامل ملت فلسطین است و از اصطلاحات ایدیولوژیک واضحی برای بیان این هدف استفاده می کند. نتانیاهو به دلایل شخصی نمی خواهد جنگ را متوقف کند تا زمانی که پیروزی ای بر غزه به دست آورد و آن را با نابودی کامل حماس تعبیر می کند، اما همانطور که از عملکرد عملی واضح است، او می خواهد همه شکل های زندگی در غزه را نابود کند و این جنگ نابودی در بالاترین حد خود است.

ابوشریف: نقطه نهایی تجاوز رژیم صهیونیستی، آزادسازی فلسطین است
جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

ابوشریف درباره این که آیا نقطه پایانی برای جنایت های این رژیم اشغالگر می توان متصور شد؟، گفت: متاسفانه، تا زمانی که حمایت بین المللی بدون قید و شرط از رژیم صهیونیستی و ضعف و تسلیم موضع عربی و اسلامی وجود دارد، این جنایات ادامه خواهد داشت. اما مقاومت فلسطینی و ملت های آزاد جهان دست بسته نخواهند نشست. مقاومت به مقابله با این اشغالگری ادامه خواهد داد تا زمانی که تمامی اراضی فلسطینی آزاد شوند. نقطه نهایی این تجاوز، آزادسازی فلسطین و زوال این رژیم غاصب خواهد بود.

وی با بیان این که ادامه این جنایات منجر به افزایش تنش ها در منطقه خواهد شد، افزود: ممکن است شاهد افزایش واکنش ها از سوی جنبش های مقاومت در فلسطین، لبنان، یمن، عراق و شاید مناطق دیگر باشیم. این امر انزوای رژیم صهیونیستی را افزایش داده و اتحاد صفوف مقاومت را تقویت خواهد کرد.

نماینده جنبش جهاد اسلامی در تهران همچنین درباره این که تشدید حملات رژیم صهیونیستی در رفح، حتی صدای حامیان اروپایی او را نیز به اعتراض بلند کرده این اندازه از تهاجم را چگونه تحلیل می کنید؟ گفت: رژیم صهیونیستی در وضعیت شکست و آشفتگی به سر می برد. شکست های میدانی و سیاسی مکرر باعث شده تا به خشونت بیشتری متوسل شود برای این که وجود خود را اثبات کند، اما این جنایات تنها انزوای آن را حتی در میان نزدیک ترین حامیانش بیشتر خواهد کرد، جهان به تدریج حقیقت این رژیم تروریستی را درک می کند و اعتراضات بین المللی فزاینده نشان دهنده این واقعیت است.

پایان خبر نادیاتور 

ابوشریف: نقطه نهایی تجاوز رژیم صهیونیستی، آزادسازی فلسطین است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ابوشریف: نقطه نهایی تجاوز رژیم صهیونیستی، آزادسازی فلسطین است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ابوشریف: نقطه نهایی تجاوز رژیم صهیونیستی، آزادسازی فلسطین است"، کلیک کنید.