ادای احترام امیر سرتیپ صباحی فرد به مقام شهید آیت الله آل هاشم

ادای احترام امیر سرتیپ صباحی فرد به مقام شهید آیت الله آل هاشم

نادیاتور/آذربایجان شرقی فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در وادی رحمت تبریز، با اهدای گل و قرایت فاتحه به مقام شامخ شهید آل هاشم و شهدای خدمت، ادای احترام کرد.

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد به همراه فرماندهان و کارکنان منطقه شمال غرب این نیرو با حضور در وادی رحمت تبریز، با اهدای گل و قرایت فاتحه به مقام شامخ شهید آیت الله آل هاشم و شهدای خدمت ادای احترام کردند.

وی با بیان اینکه شهید آیت الله آل هاشم عمری را در راه خدمت به اسلام و انقلاب در عرصه های مختلف گذراند، گفت: تلاش و مجاهدت های بی شایبه شهید آل هاشم منشا خدمات ارزنده ای برای نظام اسلامی و مردم شد.

به گزارش نادیاتور به نقل از روابط عمومی پدافند هوایی ارتش، وی افزود: خصایل اخلاقی و رفتاری شهید آل هاشم باید الگویی ارزنده برای مدیران و مسیولان نظام اسلامی باشد تا همواره شاهد رشد، پیشرفت و اقتدار در تمامی حوزه ها باشیم.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادای احترام امیر سرتیپ صباحی فرد به مقام شهید آیت الله آل هاشم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادای احترام امیر سرتیپ صباحی فرد به مقام شهید آیت الله آل هاشم"، کلیک کنید.