ارائه تسهیلات مهارت‌آموزی به ۹۰۰۰ سرباز واجد شرایط

ارائه تسهیلات مهارت‌آموزی به ۹۰۰۰ سرباز واجد شرایط

فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح با اشاره به برگزاری دوره های مهارت‌آموزی ویژه سربازان،‌ درباره ارائه تسهیلات به این دسته از سربازان گفت: از حدود ۱۳ هزار سرباز واجد شرایط از سال گذشته تاکنون ۹۰۰۰ نفر تسهیلات خود را دریافت کردند.

به گزارش نادیاتور، سردار محمدجواد زاده‌کمند در نشست خبری که پیش ازظهر امروز در محل قرارگاه مهارت آموزی سربازان برگزار شد، گفت: نسل جوان ارزشمندترین سرمایه ایران است و دوران سربازی هم فرصتی است که جوانان ما در عرصه دفاعی و امنیتی دستاورد داشته باشند.

وی ادامه داد: در طول هفت سال گذشته، یک میلیون و ۶۸۶ هزار نفر تحت پوشش دوره‌های عمومی و تخصصی قرار گرفتند که از این تعداد
۹۲۳ هزار نفر مهارت‌های تخصصی را فرار گرفتند.

زاده‌کمند با اشاره آمار سال ۱۴۰۲ نیز گفت: تنها در سال گذشته ۲۴۸ هزار و ۷۰۰ نفر تحت آموزش تخصصی قرار گرفتند و ۳۲۳ هزار و ۶۰۰ نفر نیز دوره‌های مهارت عمومی را طی کردند.

وی درباره ارائه تسهیلات به سربازان نیز گفت: از حدود ۱۳ هزار نفر واجد شرایط در سال گذشته تاکنون ۹ هزار نفر تسهیلات خود را دریافت کردند.

زاده‌کمند از برگزاری دومین مرحله مسابقات مهارتی سربازان خبر داد و گفت: تلاش برای استانداردسازی فضاها و محتواهای آموزشی، ایجاد انگیزه برای سربازان و… از جمله این اهداف است.

فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح با بیان اینکه این مسابقات در چهار مرحله سازمانی، شهرستانی، استانی و ملی برگزار می‌شود، گفت: از اول مردادماه این مسابقات در ۲۰ رشته برگزار می‌شود که نانوایی، آشپزی، خیاطی، آرایشگری، عکاسی دیجیتال، حفاظت فیزیکی، آمادگی جسمانی، برنامه‌نویسی پایتون، کمک‌های اولیه، تعمیر تلفن همراه، برق کاری ساختمان، تعمیر آبگرمکن و پکیج، سرویس خودرو و …برگزار خواهد شد.

به گفته وی پیش‌بینی می‌شود که بیش از ۲۲ هزار نفر از سربازان در این مسابقات شرکت کنند.

ادامه دارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارائه تسهیلات مهارت‌آموزی به ۹۰۰۰ سرباز واجد شرایط" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارائه تسهیلات مهارت‌آموزی به ۹۰۰۰ سرباز واجد شرایط"، کلیک کنید.