ارتش رژیم صهیونیستی در «لیست سیاه» سازمان ملل

ارتش رژیم صهیونیستی در «لیست سیاه» سازمان ملل

سازمان ملل متحد تصمیم گرفت نام رژیم صهیونیستی را در فهرست سیاه افراد و ارتش هایی که به کودکان در مناطق درگیری آسیب می زنند، بگنجاند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، بر اساس گزارش ها قرار است نام رژیم صهیونیستی در فهرست جهانی متخلفان حقوق کودکان 14 ژوین به شورای امنیت سازمان ملل ارایه شود. این درخواست، ذیل گزارش سالانه درباره نحوه محافظت از کودکان در درگیری های مسلحانه توسط دبیرکل سازمان ملل ارایه خواهد شد

«گیلعاد آردان»، نماینده رژیم اسراییل در سازمان ملل با تایید این موضوع گفت که «آنتونیو گوترش»، دبیرکل سازمان ملل این تصمیم را به اطلاع رژیم صهیونیستی رسانه است. آردان از این تصمیم انتقاد کرد و آن را «شرم آور» خواند.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسراییل در واکنش گفت سازمان ملل خود را به «لیست سیاه تاریخ» اضافه کرده است و ارتش این رژیم «اخلاقی ترین ارتش در جهان» است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارتش رژیم صهیونیستی در «لیست سیاه» سازمان ملل" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارتش رژیم صهیونیستی در «لیست سیاه» سازمان ملل"، کلیک کنید.