ارتقاء تکنولوژی کافو مخابراتی روستای بخش‌آباد دامغان با سرمایه‌گذاری ۱۶ میلیارد ریالی

ارتقاء تکنولوژی کافو مخابراتی روستای بخش‌آباد دامغان با سرمایه‌گذاری ۱۶ میلیارد ریالی

به گزارش خبرگزاری نادیاتور استان سمنان، مجید نصیری ضمن اشاره به اینکه در راستای برقراری ارتباط پایدار، توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و همچنین افزایش کیفیت خدمات ارتباطی روستایی در شهرستان دامغان در دستور کار قرار دارد، اضافه کرد: در همین راستا تجهیزات کافوی نوری در روستای بخش‌آباد این شهرستان نصب و راه‌اندازی شد.

وی تصریح کرد: با اجرای این طرح که با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال انجام شد، ساکنین این روستا می‌توانند از تکنولوژی‌های مبتنی بر پهن باند و همچنین تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت با کیفیت و سرعت مطلوب بر بستر فیبر بهره‌مند شوند.

نصیری خاطرنشان کرد: این پروژه با حفاری و کابل‌کشی فیبرنوری به طول ۳۱۰۰ متر و راه‌اندازی کافونوری POTS اجرایی شد.

وی هدف اصلی از اجرای این طرح را ارتقاء کیفیت تلفن ثابت و همچنین بهبود سرعت و کیفیت اینترنت مشترکین این روستا عنوان کرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارتقاء تکنولوژی کافو مخابراتی روستای بخش‌آباد دامغان با سرمایه‌گذاری ۱۶ میلیارد ریالی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارتقاء تکنولوژی کافو مخابراتی روستای بخش‌آباد دامغان با سرمایه‌گذاری ۱۶ میلیارد ریالی"، کلیک کنید.