از بازداشت سارق ساختمان های نیمه کاره تا کشف گنج یاب قاچاق

از بازداشت سارق ساختمان های نیمه کاره تا کشف گنج یاب قاچاق

نادیاتور/فارس در اخبار کوتاهی که از سوی مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس در اختیار رسانه های جمعی قرار داده شده است، اخباری نظیر دستگیری سارق ساختمان های نیمه کاره، کشف گنج یاب قاچاق و دستگیری متهم فراری مشاهده می شود.

فرمانده انتظامی کازرون امروز، 13 خردادماه از دستگیری یک سارق ساختمان های نیمه کاره و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد و گفت: با اعلام یک فقره سرقت درب و پنجره از یک ساختمان نیمه کاره و در حال ساخت در شهرستان، مراتب جهت شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار قرار گرفت.

بیژن بارسالاری تصریح کرد: بر همین اساس ماموران کلانتری 12 حضرتی با رصد تصاویر به دست آمده از سیستم دوربین های مداربسته، شخصی را حین سرقت از ساختمان نیمه کاره رویت که پس از استعلام به عمل آمده و اقدامات پلیسی انجام گرفته، این فرد دستگیر و به کلانتری دلالت داده شد.

فرمانده انتظامی کازرون ادامه داد: متهم در تحقیقات پلیسی به 8 فقره سرقت اعتراف و با تشکیل پرونده و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

بارسالاری در پایان افزود: از همشهریان درخواست داریم با گزارش هرگونه موارد مشکوک و ارتباط تلفنی با شماره 110 یاری رسان ما در برقراری نظم و امنیت باشند.

دستگیری متهم فراری

فرمانده انتظامی اقلید از دستگیری یک متهم فراری در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران پلیس آگاهی در راستای طرح دستگیری محکومین متواری وتحت تعقیب، موضوع را به صورت ویژه دردستور کار قرار دادند.

لطف الله محمدی ادامه داد: در این راستا پیرو حکم جلب احدی از متهمان متواری که به اتهام سرقت و خرید مال مسروقه و سوابق متعدد تحت تعقیب مراجع قضایی و انتظامی بود، با تلاش ماموران پلیس محل اختفا وی در یکی از محله های شهرستا اقلید شناسایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اقلید افزود: با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و در یک عملیات غافلگیرانه متهم فراری دستگیر و تحویل مرجع قضایی شد.

گنج یاب قاچاق در شیراز

جانشین فرمانده انتظامی شیراز از کشف گنج یاب قاچاق و دستگیری یک متهم در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز، ماموران کلانتری 28 صدرا هنگام گشت زنی در یکی از محله های شهر شیراز، به یک خودرو ام وی ام مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

مهدی قلعه بردار افزود: ماموران در بازرسی از خودرو، یک دستگاه گنج یاب قاچاق به همراه لوازم جانبی آن کشف کردند.

وی با بیان اینکه ارزش دستگاه گنج یاب توسط کارشناسان 2 میلیارد ریال عنوان شده است، گفت: در این راستا متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از بازداشت سارق ساختمان های نیمه کاره تا کشف گنج یاب قاچاق" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از بازداشت سارق ساختمان های نیمه کاره تا کشف گنج یاب قاچاق"، کلیک کنید.