استعفای مقامات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در اوج جنگ غزه

استعفای مقامات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در اوج جنگ غزه

در بحبوحه جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه و در یک اتفاق غیرعادی، برخی از مقامات امنیتی ارتش اشغالگر استعفا کردند.

به گزارش نادیاتور، شبکه 14 رژیم صهیونیستی بامداد دوشنبه گزارش داد تعداد زیادی از مقامات ارشد سرویس اطلاع رسانی استعفای خود را از خدمت در ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده اند.

«موران کاتز» سخنگوی ارتش اشغالگر با درجه سرهنگی از جمله افسرانی است که به دلیل اینکه «امور به خوبی پیش نمی رود» استعفا کرد.

سرهنگ دوم «ریچارد هچت»، سخنگوی ارتش اشغالگر در امور رسانه های خارجی یکی دیگر از کسانی است که استعفا کرد. هچت، از نظامیان کهنه کار بود که استعفای خود را اعلام کرد.

شبکه 14 رژیم صهیونیستی گزارش کرد این استعفای دسته جمعی ناشی از اعتراض افسران به انجام امور عملیاتی و شخصی است و وضعیت آشفته سرویس اطلاع رسانی را نشان می دهد که توسط «دنیل هاگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اداره می شود.

رسانه های صهیونیستی در ماه های اخیر  گزارش کردند به دلیل نحوه مدیریت جنگ غزه توسط کابینه رژیم صهیونیستی و طرح آن برای مرحله پساجنگ، اختلافات عمیقی میان بخش سیاسی و نظامی این رژیم وجود دارد.

پایان خبر نادیاتور

استعفای مقامات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در اوج جنگ غزه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استعفای مقامات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در اوج جنگ غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استعفای مقامات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در اوج جنگ غزه"، کلیک کنید.