اسلوونی با غلبه بر آرژانتین به نیمه‌نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ رسید

اسلوونی با غلبه بر آرژانتین به نیمه‌نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ رسید

تیم ملی والیبال اسلوونی با پیروزی مقابل آرژانتین، به مرحله نیمه‌نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ صعود کرد.

به گزارش نادیاتور، در آخرین دیدار از مرحله  یک‌چهارم نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴، تیم‌های ملی آرژانتین و اسلوونی از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه جمعه، هشتم تیر به مصاف هم رفتند که در نهایت اسلوونی به پیروزی رسید.

اسلوونی موفق شد با حساب سه بر دو و با امتیازهای۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۷، ۱۷ بر ۲۵، ۲۹ بر ۲۷ و ۱۵ بر ۷ حریف خود را شکست بدهد و به عنوان چهارمین تیم راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.

پیش از این تیم‌های ژاپن، لهستان، فرانسه به نیمه‌نهایی صعود کرده بودند و در آخرین مسابقه هم تیم‌های آرژانتین و اسلوونی به مصاف هم رفتند تا آخرین تیم صعودکننده به نیمه‌نهایی مشخص شود.
پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسلوونی با غلبه بر آرژانتین به نیمه‌نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ رسید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسلوونی با غلبه بر آرژانتین به نیمه‌نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ رسید"، کلیک کنید.