اعزام بیش از 800 تاکسی کمکی برای سرویس رسانی به تهرانی ها در خطوط پرازدحام

اعزام بیش از 800 تاکسی کمکی برای سرویس رسانی به تهرانی ها در خطوط پرازدحام

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از  برنامه ریزی و اعزام بیش از 800 دستگاه تاکسی به خطوط و اماکن پر ازدحام مسافر و مراکز خرید برای سرویس رسانی به شهروندان در دو شیفت صبح و عصر خبر داد.

به گزارش نادیاتور، شادی مالکی در این مورد گفت: جابه جایی شهروندان به بهترین شکل ممکن در همه ایام سال به ویژه روزهای منتهی به نوروز از اهمیت مضاعف برخوردار است. از این رو سازمان تاکسیرانی با شناسایی خطوط، مراکز پرازدحام و مراکز خرید در اقدام ویژه ای با اعلام فراخوان از تاکسیرانان خواست تا در صورت تمایل آمادگی خود جهت سرویس رسانی در این خطوط را با پیامک اعلام کنند.

وی افزود: با اعلام آمادگی بیش از 800 تاکسیران در مرحله اول، از صبح امروز این تاکسی ها در دو نوبت صبح و عصر در خطوط و مسیرهای پرازدحام حاضر و شروع به سرویس رسانی کردند.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران ادامه داد: در شیفت صبح تاکسی های کمکی به خطوط مختلف از جمله اشراق-ونک 66 دستگاه ، پایانه رسالت 75 دستگاه، بلوار همیلا 89 دستگاه، پایانه جنت آباد 101 دستگاه و مترو صادقیه 84 دستگاه اعزام شدند.

مالکی افزود: همچنین در شیفت عصر تاکسی های کمکی به خطوط نیایش 78 دستگاه، گاندی 96 دستگاه، ونک 106 دستگاه ، ایستگاه حصارک و پونک 65 دستگاه و گلوبندک 48 دستگاه تاکسی سرویس رسانی خواهند کرد که با این تعداد در مجموع 848 دستگاه تاکسی و ون کمکی در خطوط پر ازدحام به شهروندان تهرانی سرویس رسانی می کنند.

سرپرست سازمان تاکسیرانی تهران ادامه داد: همچنین در این روزها 40 دستگاه ون تاکسی در مسیرهای میدان فردوسی به بازار، میدان شوش به بازار ، میدان گلوبندک به میدان منیریه و چهارراه لشگر به گلوبندک به صورت کمکی اضافه می شوند.

بر اساس گزارش روابط عمومی سـازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، به گفته وی، کنترل هوشمند تاکسی های خطوط نیز توسط دوربین های پلاک خوان در پایانه های تاکسیرانی در حال اجرا و در صورت ورود خودروهای شخصی تخلف شان ثبت و اعمال قانون خواهند شد.

پایان خبر نادیاتور 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعزام بیش از 800 تاکسی کمکی برای سرویس رسانی به تهرانی ها در خطوط پرازدحام" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعزام بیش از 800 تاکسی کمکی برای سرویس رسانی به تهرانی ها در خطوط پرازدحام"، کلیک کنید.