اعلام محدودیت های ترافیکی جشن امام رضایی ها در مرکز تهران

اعلام محدودیت های ترافیکی جشن امام رضایی ها در مرکز تهران

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه جشن میلاد امام رضا در مرکز تهران را تشریح کرد.

سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور در گفت وگو با نادیاتور درباره محدودیت ها و تمهیدات ترافیکی پلیس برای برگزاری جشن امام رضایی ها در محدوده مرکزی تهران گفت: همزمان با دهه کرامت و به مناسبت فرارسیدن میلاد پر برکت حضرت امام رضا(ع)   در روز جمعه 28 اردیبهشت ماه، مراسم جشن میلاد امام رضا(ع) از ابتدای میدان ولیعصر (عج) تا ابتدای میدان هفتم تیر برگزار می شود و بر همین اساس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ویژه ترافیکی خود رابه منظور تسهیل در تردد وسایل نقلیه اجرا خواهد کرد.

وی ضمن اشاره به زمان و مکان اجرای این مراسم گفت: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ساعت 14 روز جمعه در محل های استقراری خود در محدوده خیابان کریم خان زند از میدان ولیعصر (عج) تا میدان هفت تیر و معابر پیرامونی و منتهی به آن حضور خواهند داشت.  

رییس پلیس راهور تهران بزرگ درباره محدویت های ترافیکی ویژه برگزاری این مراسم نیز گفت: حلقه اول محدودیت از میدان هفت تیر به سمت جنوب اجرا می شود. همچنین در خیابان ولیعصر از خیابان شهیدمطهری به سمت جنوب نیز محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد. در قسمت جنوبی نیز محدودیت ها تا خیابان طالقانی ادامه خواهد داشت و از شرق تا خیابان مفتح و از غرب تا خیابان فلسطین محدودیت ها ادامه خواهد داشت. در واقع می توان گفت که در محدوده داخلی این بخش محدودیت تردد خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در صورت افزایش جمعیت محدودیت تردد از سمت شمال تاخیابان شهید مطهری، از سمت جنوب تا خیابان انقلاب، از سمت شرق تا خیابان شریعتی و سمت غرب تا خیابان حجاب گسترش پیدا خواهد کرد.

موسوی پور در خصوص محل توقف اتوبوس ها در این مراسم نیز گفت: در خیابان طالقانی از میدان فلسطین به سمت غرب، خیابان طالقانی از تقاطع خیابان ولیعصر (عج) به سمت شرق، خیابان حافظ از خیابان کریم خان به سمت جنوب، خیابان قایم مقام فراهانی، خیابان میرزای شیرازی و خیابان سپهد قرنی محل های برای توقف اتوبوس ها در نظر گرفته شده است. همچنین ایستگاه های مترو این محدوده نیز برای ارایه خدمات به شهروندان فعال است.

وی همچنین از رانندگان خواست قبل از اجرای این مراسم در محدوده های خیابان کریم خان از میدان هفت تیر تا میدان ولیعصر (عج) و میدان ولیعصر (عج) و بلوار کشاورز از تقاطع خیابان فلسطین به سمت شرق پارک و توقف نداشته باشند.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام محدودیت های ترافیکی جشن امام رضایی ها در مرکز تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام محدودیت های ترافیکی جشن امام رضایی ها در مرکز تهران"، کلیک کنید.