افزایش آمار شهدای غزه به 35 هزار و 456 نفر

افزایش آمار شهدای غزه به 35 هزار و 456 نفر

وزارت بهداشت غزه تازه ترین آمار شهدا و مجروحان جنایت های رژیم صهیونیستی را اعلام کرد.

به گزارش نادیاتور، وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته رژیم صهیونیستی مرتکب 8 مورد کشتار شد که در نتیجه آن 70 نفر شهید و 110 نفر دیگر مجروح شدند.

طبق گزارش الجزیره، از هفتم اکتبر 2023 و همزمان با آغاز عملیات طوفان الاقصی 35 هزار و 456 نفر در غزه شهید و 79 هزار و 476 نفر دیگر مجروح شدند.

وزارت بهداشت غزه امروز (یکشنبه) در دویست و بیست و ششمین روز جنگ نسبت به کمبود شدید اقلام دارو و تجهیزات پزشکی در نوار غزه هشدار داد.

وزارت بهداشت غزه از همه نهادهای بشردوستانه خواست تا انواع دارو را وارد این باریکه کنند.

 این وزارتخانه در بیانیه ای هشدار داد که کمبود شدید دارو و مواد مصرفی پزشکی جان بیماران را تهدید می کند و ارایه خدمات اورژانس، جراحی، مراقبت های اولیه و بسیاری از خدمات را با مشکل مواجه می کند.

همزمان منابع رسانه ای از محاصره بیمارستان «العوده» در شمال نوار غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.

مدیریت بیمارستان العوده در این باره اعلام کرد: نیروهای رژیم اشغالگر بیمارستان را محاصره کرده اند و ما نمی توانیم خدمات درمانی به مجروحان و بیماران ارایه دهیم.

پایان خبر نادیاتور

افزایش آمار شهدای غزه به 35 هزار و 456 نفر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش آمار شهدای غزه به 35 هزار و 456 نفر" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش آمار شهدای غزه به 35 هزار و 456 نفر"، کلیک کنید.