افشای تلفات سنگین اسراییل در غزه

افشای تلفات سنگین اسراییل در غزه

به گزارش نادیاتور؛ پس از استعفای تعداد زیادی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی، یک ژنرال از نیروهای ذخیره ارتش این رژیم فاش کرد، ارتش این رژیم متحمل تلفات سنگینی در جنگ غزه شده است.

ژنرال اسحاق بریک در یک گفتگوی رادیویی با اشاره به حادثه ایی که در خان یونس رخ داد و بر اثر انفجار دو بمب، سه نظامی ارتش اسراییلی کشته شدند، فاش کرد ارتش اشغالگر متحمل تلفات سنگینی شده است.

بریک افزود: ارتش اسراییل بدون برنامه ریزی قبلی، عملیات را آغاز کرد که باعث شد اوضاع تاسف آوری ایجاد شود و هر یگانی خودش درباره چگونگی ورود به خانه های مشکوک تصمیم بگیرد. این اقدام به صورت مکرر تکرار می شود و از اشتباهات درس نمی گیرند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ وی خاطر نشان کرد: این رسوایی در جنگ های اسراییل بی سابقه است و اهمال کاری در اجرای عملیات را نشان می دهد. فرمانده هر گروهان خودش تصمیم می گیرد، زیرا فرماندهان عالی رتبه با روند تحولات میدانی فاصله دارند. این اهمال کاری از سوی فرماندهان عالی رتبه ارتش، لکه ننگ است و به این شیوه نمی توان در جنگ پیروز شد.

بریک گفت: دستاوردهایی را که در شمال نوار غزه با هزینه سنگین و کشته ها و زخمی های زیاد طی دو ماه گذشته به دست آورده بودیم، به راحتی از دست دادیم و تعداد زیادی جنگجویان حماس به این منطقه برگشتند.

وی با حمله به فرماندهان ارتش اشغالگر، افزود: بعضی یگان های ذخیره که در جنگ شرکت کردند، چند سال بود آموزش ندیده بودند و از اوضاع میدانی آگاهی ندارند.

وی از وقوع حادثه در روز جمعه گذشته خبر داد که نظامیان اشغالگر وارد یک ساختمان بمبگذاری شده در غزه شدند و بر اثر انفجار بمب، سه نظامی کشته و 14 نظامی زخمی شدند که حال پنج نفر از آنان وخیم است.

310310

افشای تلفات سنگین اسراییل در غزه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افشای تلفات سنگین اسراییل در غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افشای تلفات سنگین اسراییل در غزه"، کلیک کنید.