اقساط وام مسکن روستایی 350 میلیون تومانی چقدر است؟

اقساط وام مسکن روستایی 350 میلیون تومانی چقدر است؟

به گزارش نادیاتور،وام مسکن و جزییات سقف آن یکی از موضوعات مورد توجه متقاضیان در روزهای اخیر بوده است.

اقتصاد نیوز در خبری نوشت:به تازگی هم محمدعلی نریمانی، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، با اشاره به اینکه مبالغ وام و تسهیلات ساخت مسکن روستایی به 350 میلیون تومان افزایش یافته است گفت: «فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حوزه مسکن به دو دسته روستایی و شهری تقسیم می شود. سال گذشته با پیگیری های صورت گرفته تمام روستاهایی که نیاز به بازنگری طرح هادی داشت با اعتبارات در نظر گرفته انجام شده است همچنین افزایش تعداد وام گیرندگان از 800 به 2 هزار نفر اقدام بسیار بزرگی بود که محقق شد.»

شروط دریافت وام مسکن روستایی

وام مسکن روستایی 350 میلیون تومان با سود پنج درصد و بازپرداخت 20 ساله است. دو شرط اصلی برای دریافت این وام وجود دارد؛ یکی اینکه فرد باید در شهری با جمعیت زیر 25 هزار نفر سکونت و پروانه ساخت داشته باشد. دیگر اینکه، متقاضی باید قدرت بازپرداخت اقساط این تسهیلات مسکن روستایی را داشته باشد و ضمن اینکه به هیچ بانکی هم بدهی نداشته باشد.

وام مسکن روستایی، افزون بر این موارد به افرادی که یک زمین در اختیار دارند یا قصد دارند منزل خود را تعمیر یا بازسازی کنند، اختصاص داده می شود. اگر فرد متقاضی این تسهیلات مسکن قبلا از هر یک از این تسهیلات بنیاد مسکن استفاده کرده باشد، دیگر این تسهیلات روستایی 1403 شامل حالش نمی شود.

اقساط وام مسکن روستایی چقدر است ؟

سود وام مسکن روستایی 5 درصد و دوره بازپرداخت آن 20 ساله میباشد.اقساط این وام در هر ماه برای متقاضی نزدیک یک میلیون و 590 هزار تومان هزینه دارد. جمع کل اقساط به 534 میلیون تومان می رسد به اضافه اینکه سود کل وام حدود 184 میلیون تومان است.

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اقساط وام مسکن روستایی 350 میلیون تومانی چقدر است؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اقساط وام مسکن روستایی 350 میلیون تومانی چقدر است؟"، کلیک کنید.