امدادرسانی به بیش از 6000 نفر در مراسم تشییع 7 استان

امدادرسانی به بیش از 6000 نفر در مراسم تشییع 7 استان

ستاد ملی شرایط اضطراری جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 6000 نفر در مراسم تشییع شهدای خدمت هفت استان خبر داد.

به گزارش نادیاتور بر اساس اعلام ستاد ملی شرایط اضطراری جمعیت هلال احمر در مراسم تشییع شهدای خدمت در کشور از اول خرداد تا ساعت 12 امروز (4 خردادماه) 6024 نفر از عزاداران شرکت کننده در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت در استان های آذربایجان شرقی، قم، تهران، زنجان، اصفهان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی با مراجعه به مراکز، پایگاه ها، اتوبوس آمبولانس ها و تیم های امدادی و درمانی هلال احمر از خدمات درمانی و درمان سرپایی این جمعیت بهره مند شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، 164 نفر به مراکز درمانی سیار و ثابت اعزام، 1341 نفر در محل درمان و 4537 نفر نیز از خدمات سلامت محور برخوردار شدند.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امدادرسانی به بیش از 6000 نفر در مراسم تشییع 7 استان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امدادرسانی به بیش از 6000 نفر در مراسم تشییع 7 استان"، کلیک کنید.