امیرعبداللهیان عازم عربستان شد – نادیاتور

امیرعبداللهیان عازم عربستان شد - نادیاتور

به گزارش نادیاتور، این اجلاس به درخواست جمهوری اسلامی ایران و برخی کشورهای اسلامی با هدف بررسی آخرین تحولات غزه و رایزنی برای اتخاذ اقدامات موثر بمنظور توقف فوری حملات رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین و نسل کُشی در غزه برگزار می شود. 

وزیر امور خارجه کشورمان علاوه بر سخنرانی در این اجلاس و تبیین دیدگاه ها و پیشنهادات جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با تحولات جاری فلسطین، با برخی مقامات کشورها و همتایان شرکت کننده در این نشست دیدار و گفتگو خواهد کرد.

در بدرقه وزیر امور خارجه کشورمان به مقصد جده، آقای عبدالله سعود العنزی سفیر پادشاهی عربستان سعودی و برخی اعضای سفارت این کشور در تهران نیز حضور داشتند.

311311

امیرعبداللهیان عازم عربستان شد – نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیرعبداللهیان عازم عربستان شد – نادیاتور" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیرعبداللهیان عازم عربستان شد – نادیاتور"، کلیک کنید.