انجام یازدهمین عمل جراحی پیوند کبد در شهرکرد

انجام یازدهمین عمل جراحی پیوند کبد در شهرکرد

به گزارش خبرگزاری نادیاتور استان چهارمحال وبختیاری ، دکتر رسول رحیمی در تشریح این خبر اظهار داشت: از ابتدای راه اندازی بخش پیوند کبد تاکنون 11 مورد عمل جراحی موفق پیوند کبد در شهرکرد انجام شده است.

وی افزود: با رضایت خانواده بیمار مرگ مغزی به اهدای عضو، یازدهمین عمل پیوند کبد در استان با موفقیت انجام شد.

دکتر رحیمی افزود: در این عمل جراحی به مرد 51 ساله نیازمند دریافت عضو، زندگی دوباره بخشیده شد.

فوق تخصص جراحی کبد گفت: هم اکنون بیمار با حال عمومی خوب در بیمارستان بستری و تحت مراقبت است.

دکتر رحیمی با تقدیر از سخاوت و ایثار خانواده های اهدا کننده عضو گفت: رضایت اهدای عضو هر بیمار مرگ مغزی، منجر به بهبود کیفیت زندگی و طول عمر 3تا 5 نفر می گردد.

وی خاطرنشان نشان کرد: بخش پیوند کبد بیمارستان آیت الله کاشانی شهرکرد از سال گذشته با نیروی فوق تخصص و متخصص و تجهیزات بروز و پیشرفته به عنوان تنها بخش پیوند کبد در غرب کشور راه اندازی شد وعلاوه بر کاهش خروج بیماران از استان، به هموطنان سراسر کشور خدمات ارایه می کند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انجام یازدهمین عمل جراحی پیوند کبد در شهرکرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انجام یازدهمین عمل جراحی پیوند کبد در شهرکرد"، کلیک کنید.