اولین گل یاغی پرسپولیس بوی قهرمانی داد!

اولین گل یاغی پرسپولیس بوی قهرمانی داد!

آفتاب نیوز :

مسعود ریگی در شروع این فصل لباس قرمز را به تن کرد. یک هافبک دفاعی با سابقه پوشیدن پیراهن آبی استقلال و زرد سپاهان که همان عند الورود زیر ذره بین نقد و فشار های بسیاری قرار گرفت.

کمال کامیابی نیا که قراردادش با پرسپولیس برخلاف انتظارش تمدید نشد، او را زیر سوال برد. با گفتن این جملات که اگر مرا به دلیل سن بالا نخواستند چطور یک هافبک بالای 30 سال را آوردند؟

سابقه حضور ریگی در دو رقیب پرسپولیس هم باعث، اما و اگر های بخشی از هواداران شده بود، اما این هافبک آرام و سر به زیر مثل تمام سال های اخیر در سکوت و بدون حاشیه کارش را انجام داد. خیلی زود در ترکیب پرسپولیس جا افتاد و در تمام طول فصل بازیکن ثابت پرسپولیس شد.

ریگی یک هافبک دفاعی با وظایف تدافعی است. از آن پست ها که کسی توقع گلزنی ندارد، اما به دلیل همان حواشی که گفتیم و اینکه در تیمی مثل پرسپولیس همه بازیکنان می توانند گل بزنند، بابت این کمبود کارنامه گهگاه زیر سوال می رفت. چرا گل نمی زند؟

و مسعود ریگی در هفته بیست و نهم در قزوین و در شرایطی که تیمش گل مساوی را دریافت کرده و به سه امتیاز بازی برای قهرمانی به شدت نیاز داشت، حساس ترین و مهم ترین گل عمرش را زد. یک فصل گل نزدن و یک گل با ارزش را در حساس ترین شرایط و مسابقه زدن! گلی که می تواند به قهرمانی شنبه شب بیانجامد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین گل یاغی پرسپولیس بوی قهرمانی داد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین گل یاغی پرسپولیس بوی قهرمانی داد!"، کلیک کنید.