اگر نمی گویند خیانت کردیم من و پسرم امیدواریم استقلال برنده دربی و قهرمان لیگ شود

اگر نمی گویند خیانت کردیم من و پسرم امیدواریم استقلال برنده دربی و قهرمان لیگ شود

آفتاب نیوز :

پیروز قربانی در جدیدترین مصاحبه خود درخصوص درگیری جواد نکونام و خطیر اظهار کرد: خداروشکر که الان استقلال در صدر جدول قرار دارد، اما این شرایط استقلال هم برای مدیریت و هم برای کادر فنی زشت است که هر روز بر علیه هم مصاحبه می کنند و تا چیزی می شود اعلام می کنند پیشکسوتان این را بگویند یا نگویند و هر کسی این را بگوید خیانت کرده … این چه حرفی است.

کاپیتان سابق استقلال گفت: به عنوان یک استقلالی سابق برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم، چون اصلا نمی دانیم چه چیزی باید بگوییم بعضی اوقات هم لازم نیست اصلا چیزی بگوییم.

قربانی ادامه داد: این وضعیت به ضرر استقلال می شود اینکه مدیریت یکطرف و کادر فنی یکطرف باشد مطمین باشید نتیجه خوبی نخواهد داشت حالا من نمی دانم هر 2 نفر هم به دنبال این هستند که از طریق هواداران و مصاحبه ها یار جمع کنند و این کار بدی است و ترجیح می دهم نظری ندهم.

سرمربی نفت و گاز گچساران با اشاره به بازی دربی تصریح کرد: امیدوارم بخاطر هواداران استقلال و پسرم که خیلی استقلالی است این تیم برنده دربی و قهرمان لیگ شود حالا باز نمی دانم اینکه گفتم انشالله استقلال قهرمان لیگ شود خیانت است یا نیست نمیدانم چه بگویم.

قربانی در پایان گفت: شرایط برای تیم بزرگی مثل استقلال خوب نیست و اینکه این همه فاصله بین کادر این تیم و مدیریت باشد خیلی بد بوده و امیدوارم که حال شود، چون ته این ماجرا دودش به چشم هواداران استقلال می رود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اگر نمی گویند خیانت کردیم من و پسرم امیدواریم استقلال برنده دربی و قهرمان لیگ شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اگر نمی گویند خیانت کردیم من و پسرم امیدواریم استقلال برنده دربی و قهرمان لیگ شود"، کلیک کنید.