ایجاد ۴۵۰۰ شغل با اجرای پروژه‌های علوم پزشکی کرمانشاه

ایجاد ۴۵۰۰ شغل با اجرای پروژه‌های علوم پزشکی کرمانشاه

قباد محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار نادیاتور کرمانشاه، اظهار کرد: بیش از ۹۰ درصد طرح‌های حوزه بهداشت و درمان استان کرمانشاه در دولت سیزدهم با اعتبار سی هزار میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده و طرح‌های نیمه تمام نیز تا اواخر تابستان امسال افتتاح خواهد شد.

وی افزود: اجرای طرح‌های سلامت محور و رفع محرومیت‌ زدایی در حوزه بهداشت و درمان اولویت اصلی و اساسی دولت سیزدهم است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره بر توسعه عدالت در حوزه بهداشت و سلامت در دولت شهید رئیسی، تصریح کرد: در این دولت شاهد تحول بسیار بزرگی در این عرصه هستیم و پروژه‌های بسیار مهمی در استان که حدود یکصد پروژه بهداشت و درمان را شامل می‌شود تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

وی ادامه داد: پروژه‌های بزرگی همچون ام.آر.آی و اورژانس ۳۰ تخته اسلام‌آبادغرب، اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) کرمانشاه، پروژه ام.آر.آی بیمارستان امام رضا(ع)، آنژیوگرافی بیمارستان امام علی(ع)، بیمارستان ۳۲ تخته روانسر و بیمارستان ثلاث باباجانی که در انتهای کار قرار دارد از جمله این طرح‌ها هستند.

محمدی عنوان کرد: کار عمرانی یکی از مجهزترین بیمارستان‌های سرطان در کشور تمام و تجهیزات آن نصب شده و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه یکی از بزرگترین اورژانس‌های ترومای کشور اورژانس بیمارستان طالقانی با وجود ۸۰ تخت بستری در حال بهره‌برداری است، گفت: تأکید رئیس جمهور شهید تکمیل پروژه‌های نیمه تمامی بود که از سال‌های گذشته باقی مانده و با توجه به پیگیری‌های انجام شده و تخصیص اعتبارات لازم این مهم در استان انجام شده است

محمدی با اشاره به پروژه پت‌ اسکن عنوان کرد: این پروژه در ۲۲ بهمن سال گذشته با حضور وزیر کشور در استان افتتاح شد و غرب کشور را پوشش می‌دهد و نیاز نیست بیماران سرطانی به مرکز مراجعه کنند.

وی با اشاره به افزایش بیش از ۳۰ تحت پی.آی.سی.یو و ان.آی.سی.یو و ۲۴ تخت آی.سی.یو در مرکز استان، تشریح کرد: ۹۰ درصد پروژه‌های نیمه تمام به اتمام رسیده یا در یکی ۲ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

محمدی در پایان خاطرنشان کرد: با اجرای این پروژه‌ها در دولت سیزدهم برای چهار هزار و۵۰۰ نفر نیز اشتغال ایجاد شده است.

۴۶

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایجاد ۴۵۰۰ شغل با اجرای پروژه‌های علوم پزشکی کرمانشاه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایجاد ۴۵۰۰ شغل با اجرای پروژه‌های علوم پزشکی کرمانشاه"، کلیک کنید.