ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی

ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی

دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی که شامل سه رویداد متوالی سالانه «چهاردهمین همایش چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار»، «ششمین همایش چشم انداز صنایع فلزات غیرآهنی ایران و فناوری های وابسته با نگاهی به تولید و بازار» و «سومین همایش معدنکاری دیجیتال» است، با حضور و حمایت ایرانسل برگزار می شود.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، راهکارهای سازمانی اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، ضمن حضور در دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی و با هدف ارایه آخرین دستاوردهای خود در حوزه های مرتبط با هوشمندسازی صنایع و معدن کاری دیجیتال، حامی اصلی برگزاری این رویداد جامع است که از 30 اردیبهشت تا 3 خرداد 1403، در هتل المپیک تهران برگزار می شود.

دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی، شامل سه رویداد متوالی سالانه «چهاردهمین همایش چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار»، «ششمین همایش چشم انداز صنایع فلزات غیرآهنی ایران و فناوری های وابسته با نگاهی به تولید و بازار» و «سومین همایش معدنکاری دیجیتال» است و از بخش های مختلف از جمله سخنرانی ها، میزگردهای تخصصی، همایش، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه، تشکیل شده است.

راهکارهای سازمانی ایرانسل نیز به عنوان تنها اپراتور حاضر در این رویداد، آخرین دستاوردهای خود در حوزه های هوشمندسازی صنایع و معدن کاری دیجیتال را ارایه می کند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به راهکارهای «سرویس های تامین زیرساخت ارتباطی و توسعه شبکه»، «پوشش شبکه اختصاصی»، «سرویس موبایل سازمانی»، «واکه سیستم بی سیم ایرانسل» و «سامانه لجستیک هوشمند صنعتی و معدنی»، اشاره کرد.

همچنین در روز چهارشنبه دوم خرداد 1403، مدیران ارشد راهکارهای سازمانی ایرانسل، از ساعت 10:30 تا 12 در کارگاه «اتصال پذیری اختصاصی در معادن و راهکارهای ارتباطی مبتنی بر آن» که در سالن رازی هتل المپیک برگزار می شود، ارایه و سخنرانی دارند. در این روز و از ساعت 9 تا 11، میزگرد تخصصی با موضوع «وضعیت معدن کاری هوشمند و انقلاب صنعتی نسل 4 در معدن و صنایع معدنی» نیز در سالن بین المللی هتل المپیک، با حضور مدیران ارشد راهکارهای سازمانی ایرانسل، برگزار می شود.

این رویداد جامع، با حضور تصمیم گیران، تصمیم سازان، صاحب نظران و فعالان اقتصادی این حوزه برگزار می شود و فرصتی را فراهم می کند تا شرکت کنندگان و علاقمندان، با حضور در این رویداد جامع ضمن اطلاع از فرصت ها و چالش ها و به روزترین تحولات این حوزه ها، از نمایشگاه بزرگ این رویداد نیز بازدید کنند. هدف از برگزاری این رویداد نیز، ایجاد فرصتی ارزشمند جهت تبادل اطلاعات بین بازیگران اصلی حوزه معدن و صنایع معدنی اعم از دولت، بخش خصوصی و انجمن های تخصصی داخلی و بین المللی است. دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی ، از 30 اردیبهشت تا 3 خرداد 1403، با حضور و حمایت ایرانسل، از ساعت 8 تا 17، در هتل المپیک تهران برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی"، کلیک کنید.