بازیگر «ماتریکس» با آرنولد همراه شد

بازیگر «ماتریکس» با آرنولد همراه شد

به گزارش خبرگزاری نادیاتور،کری-آن ماس در سریال کمدی اکشن «فوبار» در نقش یک جاسوس سابق آلمان شرقی به آرنولد شوارتزنگر پیوست که در نقش مامور سیا بازی می کند.

نادیاتور نوشت:ماس بازیگر فیلم های «ماتریکس» در فصل دوم سریال «فوبار» در کنار شوارتزنگر، مونیکا باربارو، فورچون فیمستر، تراویس ون وینکل، جی باروچل، آپارنا بریل، اندی باکلی، میلان کارتر و فابیانا نقش آفرینی می کند.

در فصل دوم «فوبار»، شوارتزنگر در نقش لوک برونر، مامور کهنه کار سیا که تا همین اواخر در آستانه بازنشستگی بود، بار دیگر جلوی دوربین می رود. وی پس از آخرین ماموریتش در نجات یک مهره دیگر سر کار برگشته و با نیروهای شر جدیدی روبه رو می شود.

شوارتزنگر 76 ساله در ماه مارس عمل قلب باز انجام داد و بلافاصله اعلام کرد آماده است تا فیلمبرداری فصل 2 «فوبار» را طبق برنامه شروع کند.

نیک سانتورا سازنده «فرار از زندان»، خالق، مجری سریال و تهیه کننده اجرایی آن است. شوارتزنگر هم علاوه بر بازیگری از تهیه کنندگان اجرایی «فوبار» است.

فصل دوم «فوبار» در 8 قسمت یک ساعته از اسکای دنس پخش می شود.

اولین فصل «فوبار» با بازی شوارتزنگر در ماه می 2023 در نتفلیکس آغاز شد و به سرعت دستور ساخته شدن فصل 2 آن هم داده شد.

کری آن ماس کانادایی که 56 ساله و مادر 3 فرزند است آخرین بار با بازی در نقش ترینیتی در فیلم چهارم «ماتریکس» در سال 2021 دیده شد.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازیگر «ماتریکس» با آرنولد همراه شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازیگر «ماتریکس» با آرنولد همراه شد"، کلیک کنید.