بایدن بار دیگر معترضان به جنایات صهیونیست ها را یهودستیز خواند

بایدن بار دیگر معترضان به جنایات صهیونیست ها را یهودستیز خواند

رییس جمهور آمریکا با اشاره به اعتراضات گسترده دانشجویان این کشور علیه جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، بار دیگر معترضان به جنایات صهیونیست ها را یهودستیز خواند.

به گزارش نادیاتور، جو بایدن رییس جمهور آمریکا روز سه شنبه در سخنانی گفت: من متوجه هستم که مردم عقاید قوی ای یا اعتقادات راسخی در خصوص مسایل جهانی دارند.

وی با تاکید بر اینکه به حقوق آزادی بیان احترام می گذارد، گفت: این حق آمریکایی هاست اما در این کشور جایی برای یهودستیزی نداریم.

بایدن با اشاره به اعتراضات دانشجویی گفت: این اعتراضاتی مسالمت آمیز نیست. این کار خلاف قانون است و ما کشوری بدون قانون نیستیم.

رییس جمهور آمریکا در سخنان خود تاکید کرد که نباید هولوکاست و همچنین عملیات حماس علیه رژیم صهیونیستی در تاریخ 7 اکتبر را کم اهمیت تر از آنچه که بوده، جلوه داد.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بایدن بار دیگر معترضان به جنایات صهیونیست ها را یهودستیز خواند" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بایدن بار دیگر معترضان به جنایات صهیونیست ها را یهودستیز خواند"، کلیک کنید.