به تصمیم واشنگتن برای بستن مراکز صدور روادید روسیه پاسخ می‌دهیم

به تصمیم واشنگتن برای بستن مراکز صدور روادید روسیه پاسخ می‌دهیم

به گزارش نادیاتور، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه امروز شنبه با صدور بیانیه ای به برخی اخبار منتشره در ارتباط با احتمال اقدام خصمانه جدید آمریکا علیه مسکو واکنش نشان داد.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه در این خصوص تاکید کرد که مسکو به تصمیم مقامات آمریکایی مبنی بر بستن مراکز صدور روادید سفارت کشورش در ایالات متحده پاسخ مناسب خواهد داد.

به گزارش نادیاتور به نقل از خبرگزاری رویترز، واکنش امروز ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه پس از آن مطرح شد که برخی منابع رسانه ای ادعا کردند که آمریکا ممکن است مراکز صدور روادید سفارت روسیه در ایالات متحده را تعطیل کند.

این در حالیست که تا کنون بیانیه رسمی در این ارتباط از سوی مقامات آمریکایی صادر نشده است.

اقدامات خصمانه آمریکا علیه روسیه به بهانه عملیات ویژه مسکو در اوکراین از سال ۲۰۲۲ میلادی آغاز شده است.

310310

به تصمیم واشنگتن برای بستن مراکز صدور روادید روسیه پاسخ می‌دهیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به تصمیم واشنگتن برای بستن مراکز صدور روادید روسیه پاسخ می‌دهیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به تصمیم واشنگتن برای بستن مراکز صدور روادید روسیه پاسخ می‌دهیم"، کلیک کنید.