بیانی: زنگ خطر رای استقلال به صدا درآمد/ کادر فنی درس های لازم را از شکست برابر مس گرفت

کاش یکی از بازیکنان خارجی استقلال پنالتی را به جای حردانی می زد

بیانی: زنگ خطر رای استقلال به صدا درآمد کادر فنی درس های لازم را از شکست برابر مس گرفت

پیشکسوت تیم استقلال گفت: زنگ خطر برای استقلال به صدا در آمده و تیم ها حداکثر تلاش خود را می کنند تا این تیم را شکست دهند.

شاهرخ بیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، در خصوص وداع زودهنگام استقلال از گردونه رقابت های جام حذفی با شکست در خانه مس رفسنجان اظهار کرد: تغییرات زیادی در ترکیب استقلال نسبت به بازی قبلی با سپاهان ایجاد شده بود. نفرات جایگزین کارایی لازم را نداشتند و تیم مس هم فوق العاده خوب بازی کرد. بازیکنانی که از اول بازی کردند نمایش جالبی نداشتند. مس رفسنجان برای ضد حمله زدن برنامه ریزی دقیقی داشت.

وی ادامه داد: پنالتی که از دست رفت در شکست استقلال موثر بود. آن پنالتی اگر گل می شد استقلال را از لحاظ روحی بالا می برد و مس را دچار افت روحی می کرد، اما با سوختن پنالتی، شرایط کاملاً برعکس شد. حردانی خیلی ضعیف پنالتی زد، نمی دانم پیش از این در جریان بازی پنالتی زده بود یا برای اولین بازی بود. به نظرم اگر یکی از بازیکنان خارجی استقلال می زد احتمال گل شدن توپ بیشتر بود، چون فشار روحی کمتری روی دوش او است. جریان باد در ورزشگاه هم به ضرر استقلال شد. فشار باد به نفع مس بود و بازی را از زیبایی انداخت. در کل استقلال روز خوبی نداشت و بازیکنان پایین تر از حد انتظار ظاهر شدند. مثلاً مهرداد محمدی با روز های خوب خود فاصله دارد.

پیشکسوت تیم استقلال خاطرنشان کرد: استقلال با استرس و مضطرب بازی کرد. مقابل سپاهان بازی دیگری از استقلال دیدیم. زنگ خطر برای استقلال به صدا در آمده و تیم ها حداکثر تلاش خود را می کنند تا این تیم را شکست دهند. تیمی که مدت زیادی در صدر است رقبا برای برتری مقابل آن هدفمند بازی می کنند و باید خیلی مراقب باشد، چون با یکی دو شکست از لحاظ روحی افت می کند. دیگر تیم هایی که در کورس قهرمانی هستند مترصد چنین باخت هایی نشسته اند تا به صدر بروند. استقلال پرافتخارترین تیم جام حذفی است و به راحتی از جامی که همیشه جدی می گرفت حذف شد. ضریب پاس اشتباه استقلال مقابل مس رفسنجان بسیار بالا بود و قطعاً کادرفنی تیم از این شکست درس های لازم را خواهد گرفت تا در بازی های بعدی شاهد شکست استقلال نباشیم.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانی: زنگ خطر رای استقلال به صدا درآمد/ کادر فنی درس های لازم را از شکست برابر مس گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانی: زنگ خطر رای استقلال به صدا درآمد/ کادر فنی درس های لازم را از شکست برابر مس گرفت"، کلیک کنید.