تأکید مدیرعامل شرکت ملی بر حمایت از مس رفسنجان در جلسه شبانه با نویدکیا

تأکید مدیرعامل شرکت ملی بر حمایت از مس رفسنجان در جلسه شبانه با نویدکیا

مدیرعامل شرکت ملی مس در نشست با مدیرعامل و سرمربی مس رفسنجان بر حمایت این شرکت از باشگاه مس تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران شب گذشته میزبان انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، محرم نویدکیا سرمربی و حسین پورمحمدی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان بود.

حسین مدرس خیابانی در این جلسه بر حمایت از باشگاه‌های ورزشی شرکت مس تاکید کرد.

مدرس خیابانی همچنین در این نشست ضمن قدردانی از محرم نویدکیا که یکی از چهره‌های با اخلاق فوتبال ایران است تقویت باشگاه مس رفسنجان و سایر باشگاه‌های این شرکت در فصل پیش روی را از اهداف مورد نظر شرکت مس برشمرد و از حمایت‌ و پیگیری‌های نماینده مردم رفسنجان در خصوص باشگاه مس قدردانی کرد.

حسین پورمحمدی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان در این نشست گزارشی از شرایط موجود در این باشگاه ، موانع و مشکلات فصل گذشته خصوصا بدهی‌های به جا مانده از سال‌های قبل ارائه داد.

همچنین محرم نویدکیا سرمربی مس رفسنجان برنامه‌ها و اهداف خودش را در این نشست تشریح کرد و گفت: بدون شک موفقیت تیم مس در فصل آتی بدون حمایت شرکت مس امکان‌پذیر نخواهد بود و امیدواریم با نگاه مثبت مدیریت شرکت مشکلات فصل گذشته در فصل پیش روی وجود نداشته باشد تا این تیم بتواند مردم رفسنجان را خوشحال کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تأکید مدیرعامل شرکت ملی بر حمایت از مس رفسنجان در جلسه شبانه با نویدکیا" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تأکید مدیرعامل شرکت ملی بر حمایت از مس رفسنجان در جلسه شبانه با نویدکیا"، کلیک کنید.