تاسیس بنیاد بین‌المللی شهید رئیسی به تصویب رسید

وزیر فرهنگ در جمع خبرنگاران؛

تاسیس بنیاد بین‌المللی شهید رئیسی به تصویب رسید

وزیر ارشاد اعلام کرد: تاسیس بنیاد بین‌المللی شهید رئیسی به تصویب رسید.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، محمدمهدی اسماعیلی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: بزرگترین ویژگی دوره حکمرانی رئیس جمهور عزیز ما این بود که حاکمیت و دولت را کاملا به میان مردم بازگرداند، نتیجه این رویکرد را هم در تشییع پرشور و میلیونی در شهرهای مختلف دیدیم.

وی گفت: در مجموعه دولت و نهادهای حاکمیتی وظیفه تسهیل و پشتیبانی را برعهده داریم و کار بر دوش مردم است؛ مراسم اصلی انشاالله عصر پنج شنبه هفتم تیر در تهران و همه شهرستان ها، مراکز استان‌ها و حتی روستاها توسط مردم برگزار خواهد شد.

وزیر ارشاد تصریح کرد: تاسیس بنیاد بین‌المللی شهید رئیسی به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید، انشاالله این بنیاد همزمان در همان ایام آغاز به کار خواهد کرد که اتفاق مهمی خواهد بود و در قانون فعالیت های متنوعی برای این بنیاد پیش بینی شده است.

به گفته وی، تاکنون حدود چهارده عنوان کتاب در خصوص شهید خدمت تدوین شده که کارهای بررسی و ارزیابی آنان به پایان رسیده است، کتابی را به هفت زبان آماده کرده ایم که انشاالله در اختیار نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور قرار خواهد گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاسیس بنیاد بین‌المللی شهید رئیسی به تصویب رسید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاسیس بنیاد بین‌المللی شهید رئیسی به تصویب رسید"، کلیک کنید.