تاکید ایران و ارمنستان بر گسترش روابط در زمینه های سیاسی و تجاری

تاکید ایران و ارمنستان بر گسترش روابط در زمینه های سیاسی و تجاری

به گزارش نادیاتور، در این دیدار حسین امیرعبداللهیان با یادآوری سفرش به این کشور و ملاقات ها و مذاکرات خوب خود با نخست وزیر و وزیر امور خارجه ارمنستان، بر اهمیت تداوم تلاش های مشترک برای تقویت و ارتقاء همکاری ها در عرصه های مختلف و متنوع سیاسی، اقتصادی، تجاری، علمی و فرهنگی تاکید کرد.

رییس دستگاه دیپلماسی کشورمان توسعه همه جانبه روابط همسایگی با کشور ارمنستان را به نفع دو کشور و در راستای صلح، ثبات و امنیت پایدار در منطقه بدور از مداخله کشورهای بیگانه دانست.

واهان کوستانیان معاون سیاسی وزیر امور خارجه ارمنستان نیز با ابراز خرسندی از دیدارش با حسین امیرعبداللهیان و ابلاغ سلام های وزیر امور خارجه کشورش به همتای ایرانی، تاکید کرد که ارمنستان برای توسعه و گسترش روابط با ایران اهمیت ویژه ای قایل است و آن را برای ثبات و امنیت منطقه موثر و مفید می داند.

معاون وزیر خارجه ارمنستان همچنین با ارایه گزارشی از گفت وگوهای خود با همتای ایرانی در چارچوب دور جدید رایزنی های سیاسی معاونین وزرای امور خارجه دو کشور، نتایج آن را مفید و ثمربخش ارزیابی کرد و از توافق طرفین برای تداوم و تقویت این رایزنی ها در سطوح مختلف خبر داد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید ایران و ارمنستان بر گسترش روابط در زمینه های سیاسی و تجاری" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید ایران و ارمنستان بر گسترش روابط در زمینه های سیاسی و تجاری"، کلیک کنید.