تبریز تعطیل شد

فرماندار تبریز گفت: به منظور برگزاری باشکوه تشییع پیکر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه شهید تبریز و استاندار شهید آذربایجان شرقی فردا تمامی دستگاه های دولتی در شهرستان تبریز تعطیل است.

تبریز تعطیل شد

آفتاب نیوز :

یونس فاتح در این خصوص اظهار کرد: بی تردید مردم تبریز با حضور پرشور و تاریخی خود در مراسم تشییع شهدای خدمت بار دیگر عشق و علاقه شان به خادمان ملت را به جهانیان نشان خواهند داد.

وی ادامه داد: مراسم تشییع پیکر مطهر شهید آیت الله محمدعلی آل هاشم، امام جمعه تبریز و شهید مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی روز پنج شنبه سوم خردادماه ساعت 9:30 از میدان شهدا تا میدان ساعت تبریز برگزار می شود.

وی با بیان اینکه پیکر شهید آیت الله محمدعلی آل هاشم پس از تشییع برای تدفین به وادی رحمت تبریز انتقال می یابد، افزود: پیکر امام جمعه تبریز فردا در قطعه ی صدیقین گلزار شهدای وادی رحمت تبریز به خاک سپرده خواهد شد و مراسم ترحیم و شام غریبان از ساعت 17 تا 19 در مصلی تبریز برپا می شود.

فاتح تاکید کرد: پیکر شهید رحمتی نیز پس از بازگشتن از مشهد به شهرستان مراغه منتقل خواهد شد و پس از تشییع پیکر ایشان میان مردم مراغه روز جمعه در گلزار شهدای گلشن این شهر به خاک سپرده می شود.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تبریز تعطیل شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تبریز تعطیل شد"، کلیک کنید.