تداوم پیروزی های حبیبی نژاد و مقصودی در تیم ملی بوکس ایران – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان

تداوم پیروزی های حبیبی نژاد و مقصودی در تیم ملی بوکس ایران - خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری نادیاتور، رقابت های بوکس قهرمانی جهان از روز یکشنبه با حضور 632 بوکسور از 112 کشور در شهر بوستو آرسیتسیو (لُمباردی ) ایتالیا آغاز شده و تا بیست و یکم همین ماه ادامه دارد. این مسابقات، حکم انتخابی المپیک پاریس را دارد و چهار نفر برتر هر وزن، مسافر المپیک می شوند.

بر این اساس، پنجشنبه شب و در وزن 63.5 کیلوگرم، علی حبیبی نژاد برابر “پاتریس” از بریتانیا به برتری رسید. او در دور نخست نیز نماینده اتیوپی را برده بود. علی در مبارزه بعدی خود با شون نیشیاما از ژاپن مصاف می دهد.

سپس در وزن 71 کیلوگرم، مسلم مقصودی که ابتدا بوکسوری از فلسطین را مغلوب کرده بود با “پرینس سولومون” از ترینیدادوتوباگو پیکار کرد و از سد این حریف نیز گذشت تا راهی دور سوم شود. مقصودی در مرحله بعد به مصاف عمر جونز دارنده مدال نقره سال 2021 جهان از آمریکا خواهد رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم پیروزی های حبیبی نژاد و مقصودی در تیم ملی بوکس ایران – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم پیروزی های حبیبی نژاد و مقصودی در تیم ملی بوکس ایران – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.