تشکیل کارگروه  پژوهش در بنیاد ایران شناسی شعبه لرستان

تشکیل کارگروه  پژوهش در بنیاد ایران شناسی شعبه لرستان

به گزارش نادیاتور لرستان ، نشست کارگروه پژوهش با حضور مجتبی رومانی رییس بنیاد ایران شناسی شعبه لرستان ، دکتر سعید رومانی استاد دانشگاه و عضو هییت علمی دانشگاه فرهنگیان لرستان رییس کارگروه ، زینب حاجری دبیر کارگروه ، دکتر اسماعیل سپهوند ، دکتر محمد حسین صادقی مدرس گروه تاریخ وگروه معارف دانشگاه فرهنگیان لرستان دکتر مراد چگنی استاد بازنشسته دانشگاه لرستان ، دکتر سید رحمت اله موسوی فر مدرس دانشگاه و رییس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش لرستان ، دکتر نوش آفرین کلانتر مدرس ادبیات دانشگاه علوم پزشکی لرستان عضوکارگروه پژوهش در دفتر شعبه برگزار گردید.

بنا بر همین گزارش در این جلسه مجتبی رومانی رییس بنیاد ایران شناسی شعبه لرستان عنوان نمود رسالت اصلی بنیاد ایران شناسی پژوهش و تحقیق است و می بایست ساختار پژوهش در شعبه تشکیل و تقویت تا مطالعات در حوزه استان شناسی ساماندهی و بصورت هدفمند انجام شود.

رومانی افزود فعالیت های پژوهشی منوط بر تامین اعتبار و ردیف مشخص است تا پژوهشگران بتواند بدون دغدغه خاطر تحقیقات خود را در چارچوپ موضوع انجام دهندولی با توجه به امکانات موجود در حال حاضر کارگروه پژوهش را با حضور اساتید و دغدغه مندان این حوزه تشکیل تا بتوانیم در امر ساماندهی پژوهش های لرستان شناسی قدمی مثبت برداریم.

در ادامه این نشست پس از بحث و تبادل نظر و ارایه راهکارهای اجرایی و عملیاتی جناب دکتر سعید رومانی استاد دانشگاه و عضو هییت علمی دانشگاه فرهنگیان لرستان بعنوان رییس کارگروه و زینب حاجری بعنوان دبیرکارگروه پژوهش انتخاب شدند .

در پایان مقرر شد در سال 1403 موضوعات ، تشکیل جلسه با معاونین دانشگاه های لرستان به جهت پیشنهاد عناوین طرح های پژوهشی برای عناوین موضوعات پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله دکتری در رشته های مختلف از جمله فرهنگ ، هنر ، تاریخ ، ادبیات ، جعرافیا ، باستان شناسی، تاریخ و ……، مشخص شدن اولویت های پژوهشی در راستای ظرفیت های استان لرستان و برگزاری همایش های علمی و پژوهشی در سطح ملی با تاکید بر استان لرستان پیگیری و اقدام شوند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشکیل کارگروه  پژوهش در بنیاد ایران شناسی شعبه لرستان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشکیل کارگروه  پژوهش در بنیاد ایران شناسی شعبه لرستان"، کلیک کنید.