تشییع پیکر سردار موسوی در شهر ری با حضور پرشور مردم

تشییع پیکر سردار موسوی در شهر ری با حضور پرشور مردم

مراسم تشییع پیکر شهید موسوی از مقابل مسجد امام حسن مجتبی (ع) واقع در فلکه سوم دولت آباد آغاز شد و قرار است این شهید بزرگوار در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) به خاک سپرده شود.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، مراسم تشییع پیکر سردار سیدمهدی موسوی سر تیم حفاظت رییس جمهور، که در حادثه بالگرد رییس جمهور به شهادت رسید دقایقی پیش در دولت آباد آغاز شد. 

پیکر مطهر سردار موسوی با حضور گسترده و باشکوه مردم مومن، انقلابی، ولایتمدار و همیشه درصحنه شهرری از فلکه سوم دولت آباد و مقابل مسجد امام حسن (ع) تا فلکه اول دولت آباد تشییع شد.

جمعیت زیادی از اقصی نقاط شهرری و استان تهران خود را به مراسم تشییع این شهید خدمت در شهرری رسانده اند و همراه با مردم ری شهید راه خدمت را تا خانه ابدی اش در قبله تهران بدرقه کردند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشییع پیکر سردار موسوی در شهر ری با حضور پرشور مردم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشییع پیکر سردار موسوی در شهر ری با حضور پرشور مردم"، کلیک کنید.