تصادف و خروج از ریل سه قطار باریِ حامل مواد شیمیایی در آمریکا

مقامات ایالتی آمریکا اعلام کردند سانحه ریلی در شرق پنسیلوانیا منجر به تصادف و خروج از ریلِ سه قطار باری شده که در پی آن برخی از واگن ها به داخل رودخانه واژگون شدند.

به گزارش نادیاتور، بنابر اطلاعات اولیه هرچند این سانحه، مصدومی نداشته و دستور تخلیه برای ساکنان منطقه صادر نشده اما کارشناسان در حال بررسی تهدیدات احتمالی زیست محیطی ناشی از سرازیر شدن مواد شیمیایی به داخل رودخانه هستند.

مقامات محلی می گویند محتویات یکی از واگن های حاوی گلوله های پلاستیکی پلی پروپیلن روی زمین ریخته که پاکسازی خواهد شد. همچنین خروج از ریل قطارها منجر به بسته شدن جاده های اطراف شده است.

تصادف و خروج از ریل سه قطار باریِ حامل مواد شیمیایی در آمریکا

نیروهای امداد و نجات برای کنترل نشت نفت و جلوگیری از انتشار سریع این ماده شیمیایی در رودخانه به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش شبکه ان بی سی، کارشناسان و پیمانکاران طی روزهای آینده در محل خواهند ماند و به عملیات پاکسازی ادامه خواهند داد.

تصادف و خروج از ریل سه قطار باریِ حامل مواد شیمیایی در آمریکا

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصادف و خروج از ریل سه قطار باریِ حامل مواد شیمیایی در آمریکا" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصادف و خروج از ریل سه قطار باریِ حامل مواد شیمیایی در آمریکا"، کلیک کنید.