تنیس فوتبال هیجانی در تمرین پرسپولیس – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان

تنیس فوتبال هیجانی در تمرین پرسپولیس - خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری نادیاتور و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخ پوشان ایران، تمرین امروز چهارشنبه 19 اردیبهشت خود را از ساعت 12 در دو بخش در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کردند. پیش از شروع تمرین، بازیکنان در جلسه فنی شرکت کردند که در جریان آن توضیحات لازم از روی تصاویر ویدیویی به بازیکنان ارایه شد.

شروع تمرین در سالن بدنسازی بود که به کشش و کار با وزنه اختصاص داشت. بازیکنان سپس وارد زمین شدند و برنامه پر نشاطی را با تنیس فوتبال در چهار گروه انجام دادند. در تمرین امروز نیز همه بازیکنان بدون مشکل در اختیار کادر فنی بودند.

پرسپولیس تا بازی با تیم هوادار، دو جلسه تمرینی دیگر را برگزار خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تنیس فوتبال هیجانی در تمرین پرسپولیس – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تنیس فوتبال هیجانی در تمرین پرسپولیس – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.