توضیح اسراییل درباره موضع آمریکا برای حمله به رفح

توضیح اسراییل درباره موضع آمریکا برای حمله به رفح

به گزارش نادیاتور، «یسراییل کاتس» وزیر خارجه رژیم اسراییل در واکنش به اظهارات «جو بایدن» رییس جمهوری آمریکا درباره پرهیز از حمله به رفح، گفت: واشنگتن با وجود انتقاد از تل آویو، کماکان از جنگ علیه غزه حمایت می کند.

وی با بیان اینکه آمریکا از اهداف جنگ (علیه غزه) حمایت می کند، افزود: تنها خواسته کاخ سفید، تخلیه شهروندان از رفح، قبل از حمله است. ما مردم غزه را قبل از حمله و در طول عملیات، از منطقه خارج خواهیم کرد.

این مقام صهیونیست، تصرف رفح را مورد حمایت همه گروه های سیاسی در رژیم صهیونیستی اعلام کرد.

رییس جمهوری آمریکا روز شنبه درباره طرح رژیم اشغالگر برای حمله به رفح گفته بود که «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم با صدور دستور حمله به این منطقه، به اسراییل صدمه می زند.

جو بایدن حمله به رفح را خط قرمز اعلام کرده بود.

به گزارش ایرنا، آمریکا و دستگاه امنیتی رژیم صهیونیستی به کابینه نتانیاهو درباره حمله به رفح، در ماه مبارک رمضان هشدار داده اند.

مسیولان امنیتی رژیم صهیونیستی و آمریکا معتقدند که حمله به رفح به خاطر تبعات انسانی آن، می تواند به شروع انتفاضه دیگری در کرانه باختری، قدس و دیگر مناطق سرزمین های اشغالی منجر شود.

مقامات آمریکایی، حمله به رفح و کشتار تعداد بیشتری از غیرنظامیان فلسطینی را عامل بی اعتباری بیشتر رژیم اشغالگر اعلام کرده اند.

311311

توضیح اسراییل درباره موضع آمریکا برای حمله به رفح

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توضیح اسراییل درباره موضع آمریکا برای حمله به رفح" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توضیح اسراییل درباره موضع آمریکا برای حمله به رفح"، کلیک کنید.