توضیح انریکه درباره حرکت عجیب ام باپه

توضیح انریکه درباره حرکت عجیب ام باپه

سرمربی پاری سن ژرمن درباره تعویض ام باپه و واکنش عجیب این بازیکن بعد از تعویض توضیح داد.

به گزارش نادیاتور، در حساس ترین بازی هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ فرانسه، دو تیم موناکو و پاری سن ژرمن به مصاف هم رفتند که این بای برنده نداشت و با تساوی بدون گل به پایان رسید.

اتفاق عجیب این بازی، تعویض کردن ام باپه در بین دو نیمه بود. لوییس انریکه برای دومین بازی پیاپی ام باپه را تعویض کرد و عجیب اینکه این بازیکن مصدوم نبود و عجیب تر از آن اینکه بعد از تعویض روی نیمکت ننشست و به سکوها رفت.

انریکه بعد از بازی در گفت وگویی که با RMC داشت از تصیمم خود درباره تعویض ام باپه دفاع کرد.

این سرمربی اسپانیایی گفت: من برای مدتی کافی در فوتبال بوده ام و می دانم که هر چیزی مهم است. دیر یا زود باید به بازی بدون ام باپه عادت کنیم. به دنبال بهترین گزینه برای تیم هستم. شاید تصمیم من اشتباه باشد اما براین باور هستم که بهترین تصمیم را گرفتم.

او درباره این سوال که آیا به دنبال تنبیه و مجازات ام باپه است؟ گفت: پاسخ من همان بود که گفتم. فلسفه من این است که بهترین تصمیم را برای تیم بگیرم. به دنبال جدل و جنجال نیستم. این تصمیمی بود که گرفتم و به آن باور دارم. من سرمربی حرفه ای هستم. به شما می گویم که مشکلی وجود ندارد و چنین تصمیمی را به سود تیم و باشگاه گرفتم.

انریکه درباره این سوال که چرا ام باپه روی نیمکت ننشست و به سکوها رفت، گفت: آنچه را رخ داد ندیدم. این بخشی از فوتبال است و تمرکز من روی بازی بود.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توضیح انریکه درباره حرکت عجیب ام باپه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توضیح انریکه درباره حرکت عجیب ام باپه"، کلیک کنید.