تیم ملی راهی هنگ کنگ شد

تیم ملی راهی هنگ کنگ شد

آفتاب نیوز :

کاروان تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری بازی برگشت مقابل هنگ کنگ در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی 2026 راهی شانگ های چین شد تا پس از توقف کوتاه مدت در فرودگاه این شهر به هنگ کنگ سفر کند.

مهدی ترابی بازیکن پرسپولیس با وجود دعوت از سوی کادر فنی تیم ملی ایران به دلیل مسمومیت غذایی نتوانست ملی پوشان را همراهی کند.

همچنین سردار آزمون و مهدی قایدی با پرواز مستقیم راهی هنگ کنگ شده اند تا در آنجا خود را به کادر فنی تیم ملی ایران معرفی کنند.

تیم ملی ایران ساعت 15:30 روز پنجشنبه (17 خرداد ماه) مقابل هنگ کنگ بازی می کند. ملی پوشان ایران سپس به تهران باز می گردند تا 22 خردادماه سال جاری مقابل ازبکستان بازی کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیم ملی راهی هنگ کنگ شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیم ملی راهی هنگ کنگ شد"، کلیک کنید.