جاساز حرفه ای موادمخدر در بزرگراه آزادگان لو رفت

جاساز حرفه ای موادمخدر در بزرگراه آزادگان لو رفت

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری دو سوداگر مرگ که موادمخدر را به شکل بسیار حرفه ای در خودروی سواریشان جاساز کرده بودند، خبر داد.

به گزارش نادیاتور، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزییات این خبر گفت: در راستای کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به تهران، ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با انجام گشت زنی و پایش نامحسوس خودروهای عبوری در بزرگراه ها به یک دستگاه خودروی سواری درحال عبور مشکوک شدند.

وی ادامه داد: ماموران با زیر نظر گرفتن خودروی مظنون و رعایت کلیه موازین قانونی، با اجرای یک عملیات خودروی متهمان را متوقف کرده و در بازرسی از داخل خودروی 60 کیلوگرم مخدر تریاک را که به طرز بسیار حرفه ای در چند نقطه از خودرو جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از بازداشت راننده و سرنشین خودروی مذکور خبر داد و گفت: این خودرو نیز توقیف و به همراه موادمخدر مکشوفه به پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ انتقال داده شد. دو متهم نیز تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به جرم خود مبنی بر تهیه مواد مخدر با قصد توزیع در میان خرده فروشان و معتادان اعتراف کردند. 

باباپور از تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده خبر داد و گفت: این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم و به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شدند. همچنین تحقیقات تکمیلی در خصوص پرونده این افراد در حال انجام است.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جاساز حرفه ای موادمخدر در بزرگراه آزادگان لو رفت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جاساز حرفه ای موادمخدر در بزرگراه آزادگان لو رفت"، کلیک کنید.