جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از «سعید جلیلی» حمایت کرد

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از «سعید جلیلی» حمایت کرد

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای از «سعید جلیلی» در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حمایت از «سعید جلیلی» در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف ایران؛

ضمن تشکر از شرکت شما در مرحله اول انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و با تقدیر از کلیه دست‌اندر کاران اجرایی، نظارتی، امنیتی، نظامی، انتظامی و نیز کلیه کسانی که به نحوی در خلق این حضور باشکوه مؤثر بودند، با احترام به هردو نامزد ریاست جمهوری مرحله دوم و با توجه به معیارهای انتخاب اصلح در کلام امام خمینی – قدس سره – و مقام معظم رهبری مدظله العالی و با عنایت به ضرورت‌های کشور و انقلاب، بر اساس مصوبه جلسه رسمی شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، بدین‌وسیله نظر اکثریت اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مبنی بر حمایت از جناب آقای دکتر سعید جلیلی را اعلام می‌نمائیم.

از همگان انتظار می‌رود با شرکت پرشور خود در روز جمعه ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل نمایند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از «سعید جلیلی» حمایت کرد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از «سعید جلیلی» حمایت کرد"، کلیک کنید.