جزییاتی از پرونده مرگ بلاگر معروف مشهدی

جزییاتی از پرونده مرگ بلاگر معروف مشهدی

آفتاب نیوز :

دقیقا مشخص نیست این بلاگر معروف در فضای مجازی که هر روز یک برند جدید لوازم آرایشی را برای پنجاه هزار طرف دارش در اینستاگرام تبلیغ می کرد، مشکلات زناشویی اش از کی شروع شده بود. اما آنچه مسلم است موضوع مرگ اوست که شامگاه چهارشنبه از طبقه هفتم برج لوکسی در بولوار صارمی مشهد خودش را به پایین انداخت و مقابل چشم همسرش به طرزی دل خراش جان سپرد.

به گزارش شهرآرانیوز، «طلا. ش» یکی از بلاگر های معروف فضای مجازی است که مرگش بازتاب گسترده ای داشته و گمانه زنی هایی نیز درباره مرگ این زن جوان به همراه داشته است. بررسی های خبرنگار شهرآرا نشان می دهد که این زن بر اثر سقوط از ارتفاع در حالی جان سپرده که واکاوی های قضایی، موضوع قتل را منتفی کرده است.

سقوط به کف خیابان

ماجرای این پرونده به چند روز قبل بازمی گردد که طلا با خودرو پژو 207 خود وارد پارکینگ یک ساختمان هفت طبقه فوق لوکس در خیابان صارمی 23 می شود. اما دقایقی بعد بر اثر سقوط از روف گاردن (بام سبز) این ساختمان درست کف خیابان کشته می شود.

اولین گروهی که برای بررسی موضوع وارد عمل می شوند و صد ها فرد کنجکاو گوشی به دست را کنار می زنند، ماموران کلانتری هفت تیر مشهد هستند. ماموران با حضور در محل و مشاهده جسد غرق در خون این زن که اورژانس پزشکی نیز مرگ او را تایید کرده بود، بلافاصله موضوع سقوط از ارتفاع را در حالی به بازپرس جنایی دادسرای مشهد اعلام می کنند که جمله «پرونده یک شاکی دارد» مقام قضایی را به محل وقوع حادثه می کشاند.

بلاگری که شناخته نمی شد

با حضور قاضی صادق صفری در محل و بررسی های اولیه موضوع سقوط او از ارتفاع تایید می شود و با حضور روی پشت بام مشخص می شود که این زن در واقع خودش را از یکی از زیباترین پشت بام های ساختمان های شهر که دارای یک فضای سبز لاکچری بوده، به پایین انداخته و جان سپرده است.

از آنجا که این فرد بر اثر ضربه شدید به زمین چهره اش قابل شناسایی نبود، بررسی ها درباره هویتش آغاز و خیلی زود مشخص شد که او یک بلاگر شناخته شده در حوزه لوازم آرایشی بوده است. در همین میان با همکاری عوامل انتظامی همسر او نیز برای پرسش و پاسخ به مقام قضایی معرفی شد.

تعقیب و گریز زن و شوهری

مرد جوان که بر اثر این واقعه بی حال شده و در شوک بود، بعد از بهبود وضعیتش در برابر قاضی صفری اعلام کرد که مشکلاتی با همسرم داشتم و آن روز با توجه به ردیابی که از قبل روی خودرو پژو 207 نصب کرده بودم، به تعقیب همسرم پرداختم تا اینکه وارد پارکینگ این ساختمان شد. بعد با او تماس گرفتم و موضوع را گفتم که دقایقی بعد این حادثه اتفاق افتاد.

بررسی محل حضور این زن در این ساختمان تیم جنایی را به طبقه دوم کشاند، خانه ای لوکس با سه اتاق خواب که هر اتاق یک تخت خواب دو نفره داشت. ماموران در حالی وارد این محل شدند که مردی خودش را در آنجا مخفی کرده بود. بررسی های بعدی نشان داد که او از آشنایان خانوادگی فرد جان باخته بوده و ارتباط خانوادگی با هم داشته اند. در ادامه این فرد تلاش کرد تا ارتباطش با طلا را یک ارتباط معمولی قلمداد کند و مدعی شد که این خانه متعلق به یکی از دوستانش است که در کانادا زندگی می کند و به او سپرده تا گاهی به خانه سر بزند.

وقتی طلا به من زنگ زد و گفت با شوهرش به مشکل خورده و با هم دعوا کرده اند، من در این خانه بودم و از او خواستم تا اینجا بیاید و صحبت کنیم. وقتی رسید هنوز چند دقیقه نگذشته بود که شوهرش زنگ زد و گفت او را تعقیب کرده و الان جلو ساختمان است. طلا از پنجره بیرون را نگاه کرد و مطمین شد که همسرش آنجاست و بلافاصله از خانه بیرون رفت که فکر کردم به پارکینگ رفته تا با خودرو از ساختمان خارج شود. اما چند لحظه بعد صدای سقوطش را شنیدم و فهمیدم خودش را از روف گاردن به پایین انداخته است.

حادثه، جنایت نبوده است

تحقیقات تیم جنایی با حضور کارشناسان پزشکی قانونی در محل نشان داد که هیچ آثاری از درگیری روی جسد وجود ندارد و نبود هیچ مدرکی که نشان دهد کسی او را از پشت بام به پایین پرت کرده، تیم جنایی را مطمین کرد که با یک پرونده خودکشی روبه رو هستند.

البته با توجه به شکایت شوهر متوفی و موضوع منافی عفت، مرد طبقه دوم دستگیر و به همراه پرونده اش به دادگاه کیفری یک تحویل شد تا به پرونده رسیدگی شود، اما هیچ اثری که نشان دهد این واقعه یک جنایت بوده پیدا نشد و قاضی صفری دستور انتقال پیکر متوفی به پزشکی قانونی را صادر کرد تا آزمایش های مربوط به سم شناسی آن آماده شود و مشخص شود این بلاگر معروف در لحظه خودکشی تحت تاثیر داروی خاصی بوده است یا خیر.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییاتی از پرونده مرگ بلاگر معروف مشهدی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییاتی از پرونده مرگ بلاگر معروف مشهدی"، کلیک کنید.