حضور در انتخابات به معنای استفاده از حقوق شهروندی در تعیین سرنوشت است

حضور در انتخابات به معنای استفاده از حقوق شهروندی در تعیین سرنوشت است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در مسجدالنبی نارمک در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش نادیاتور، سیدصولت مرتضوی در جمع خبرنگاران ، اظهار داشت:‌ به تعبیر مقام معظم رهبری حضور در انتخابات امر خیر است و در کار خیر نیز حاجت استخاره نیست.

مرتضوی با بیان اینکه این رای به معنای استفاده از حقوق شهروندی در تعیین سرنوشت است، گفت: آمدم رای بدهم تا رئیس جمهور آینده ایران در مجامع بین المللی از حقوق ایران دفاع بکند و در عرصه های داخلی نیز با اقتدار مسائل را جلو ببرد.

براساس گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وی افزود: حضور جوانان در انتخابات به معنای حضور در صحنه های جنگ است و امید است که رییس جمهور آینده ایران توانمند به امور باشد و بتواند تکالیف قانونی خود را به خوبی به سرانجام برساند.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور در انتخابات به معنای استفاده از حقوق شهروندی در تعیین سرنوشت است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور در انتخابات به معنای استفاده از حقوق شهروندی در تعیین سرنوشت است"، کلیک کنید.