حملات موشکی مقاومت لبنان به مواضع نظامی در اراضی اشغالی

حملات موشکی مقاومت لبنان به مواضع نظامی در اراضی اشغالی

به گزارش نادیاتور حزب الله لبنان اعلام کرد که یک ساختمان مورد استفاده سربازان دشمن در شهرک متولا و 2 ساختمان دیگر در شهرک شلومی در الجلیل علیا را هدف قرار داد و این حملات مستقیما به اهداف مذکور اصابت کردند.

خبرنگار الجزیره نیز در این باره گفت که آژیر خطر در چندین شهرک صهیونیستی در الجلیل علیا در نزدیکی مرز با لبنان به صدا درآمد. یک موشک به چهارراه «گوما» در الجلیل علیا اصابت کرد که منجر شد خیابان به روی خودورها و عابران بسته شود.

به نقل از نادیاتور حزب الله لبنان در بیانیه ای تاکید کرد در واکنش به تجاوزات دشمن به روستاهای مقاوم و منازل مسکونی ساختمان مورد استفاده اشغالگران در شهرک المناره را هدف قرار داد.

خبرنگار المیادین نیز تاکید کرد مقاومت لبنان پنج شهرک اشغالی را به طور همزمان و در بخش های مختلف جبهه هدف قرار داد.

در این زمینه رسانه های اشغالگران گزارش دادند آژیرهای هشدار در «شلومی» و «بتست» در الجلیل غربی به صدا درآمدند و 2 موشک از سمت لبنان به «یعرا» در الجلیل غربی اصابت کرد.

پیش از رسانه های عبری زبان امروز- چهارشنبه- نوشتند آژیرهای هشدار در شهرک های «شتولا»، «زرعیت»، «شومرا» و «ایون مناخیم» در شمال اراضی اشغالی به صدا درآمدند.

رسانه های عبری افزودند صداهای انفجارهایی را نیز در حیفا شنیده و شاهد بلند شدن دودی در فضا بوده اند.

براساس گزارش این رسانه ها، صدای انفجارها در طول خط ساحل شمالی از حیفا تا نهاریا و اطراف آن شنیده شد.

رسانه های عبری در ادامه گزارش خود آوردند موشک ضد زره که از لبنان شلیک شده بود مستقیما به هدفی در شهرک المطله (متولا) اصابت کرد.

خبرنگار المیادین نیز در این باره گفت آتشی از لبنان به هدفی نظامی در الجلیل غربی شلیک شد. این در حالی است که در المطله هیچ آژیر هشداری به صدا درنیامد.

رسانه های عبری همچنین افزودند: موشکی به «موشاو گورن» اصابت کرده است.

خبرنگاران الجزیره هم با اشاره به اینکه موشکی از جنوب لبنان به سمت مواضع اشغالگران در شهرک متولا در اصبع الجلیل شلیک شد، از حملات اشغالگران به اطراف شهرک های عیتا الشعب و رامیه و منطقه جبل بلاط در جنوب لبنان خبر دادند.

خبرنگار المیادین در جنوب لبنان همچنین گزارش داد جنگنده های رژیم صهیونیستی شهرک عیتا الشعب و جبل بلاط را هدف قرار دادند.

از هشت اکتبر، مرز اراضی اشغالی و لبنان شاهد تنش شدید و تبادل آتش متناوب بین ارتش اشغالگر از یک سو و حزب الله لبنان و جناح های فلسطینی از سوی دیگر بوده که منجر به کشته و زخمی شدن از 2 طرف شده است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حملات موشکی مقاومت لبنان به مواضع نظامی در اراضی اشغالی" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حملات موشکی مقاومت لبنان به مواضع نظامی در اراضی اشغالی"، کلیک کنید.