حمله آمریکا و انگلیس به فرودگاه بین‌المللی الحدیده یمن

حمله آمریکا و انگلیس به فرودگاه بین‌المللی الحدیده یمن

منابع خبری امروز (جمعه) از حمله تجاوزکارانه آمریکا و انگلیس به فرودگاه بین‌المللی الحدیده واقع در غرب یمن خبر دادند.

به گزارش نادیاتور، شبکه المسیره در این باره گزارش داد جنگنده‌های آمریکایی و انگلیسی طی چهار حمله فرودگاه بین‌المللی الحدیده واقع در غرب یمن را هدف قرار دادند.

تا به این لحظه اخباری از تلفات یا خسارات احتمالی این حملات گزارش نشده است.

ساعات اولیه صبح امروز نیز آمریکا و انگلیس چهار حمله را به منطقه «الظهره» در استان «تعز» در جنوب یمن انجام داده بودند.

حملات آمریکا و انگلیس به یمن در واکنش به عملیات‌های ارتش یمن علیه کشتی‌های مرتبط با رژیم صهیونیستی در دریای سرخ، عرب و مدیترانه انجام می‌شود.

ارتش یمن از نوامبر ده‌ها حمله موشکی و پهپادی را به کشتی‌های تجاری مرتبط با رژیم صهیونیستی در دریای سرخ و دریای عرب انجام داده است. ارتش یمن در حمایت از فلسطینی‌ها در نوار غزه این عملیات را انجام می‌دهد.

در مقابل واشنگتن ائتلاف دریایی بین‌المللی را به ادعای حمایت از کشتی‌رانی در دریای سرخ و دریای عرب ایجاد کرد اما طبق گزارش رسانه‌ها، این ائتلاف عملا در مقابل حملات موشکی انصارالله یمن شکست خورده است.

پایان خبر نادیاتور

حمله آمریکا و انگلیس به فرودگاه بین‌المللی الحدیده یمن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله آمریکا و انگلیس به فرودگاه بین‌المللی الحدیده یمن" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله آمریکا و انگلیس به فرودگاه بین‌المللی الحدیده یمن"، کلیک کنید.