حمله موشکی و پهپادی از جنوب لبنان به الجلیل اشغالی

حمله موشکی و پهپادی از جنوب لبنان به الجلیل اشغالی

به گزارش نادیاتور 2 حمله موشکی از جنوب لبنان به سوی شهرک‌های صهیونیست‌نشین در الجلیل غربی انجام شده و سامانه پدافند هوایی «گنبد آهنین» ارتش رژیم صهیونیستی از رهگیری موشک‌ها درمانده است.

همچنین خبرنگار المیادین در جنوب لبنان اعلام کرد که چندین پهپاد همزمان با این حملات موشکی به الجلیل غربی نفوذ کرده‌اند.

به گزارش نادیاتور به نقل از المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که در پی این حملات موشکی و از بیم رخنه پهپادی آژیر هشدار در مناطق اشغالی «ادمیت»، «گورین»، «یعرا»، «حانیتا»، «عرب العرامشه»، «لیمان» و «شلومی» در الجلیل غربی به صدا در آمده است.

این رسانه‌ها اعلام کردند که موشک‌های شلیک‌شده از سمت لبنان به مناطق اشغالی «نافه زیف» و «شلومی» در الجلیل غربی اصابت کرده‌اند و خبرهایی از زخمی‌شدن چند صهیونیست در این حملات نیز مخابره شده است.

همچنین رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که در پی حملات موشکی و پهپادی از جنوب لبنان، شهرک صهیونیست‌نشین «متسوفه» در الجلیل غربی به آتش کشیده شده است.

3103120

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله موشکی و پهپادی از جنوب لبنان به الجلیل اشغالی" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله موشکی و پهپادی از جنوب لبنان به الجلیل اشغالی"، کلیک کنید.