حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پالایشگاه نفت حیفا

حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پالایشگاه نفت حیفا

مقاومت اسلامی عراق بامداد پنجشنبه از حمله پهپادی به پالایشگاه نفت رژیم صهیونیستی در حیفا خبر داد.

به گزارش نادیاتور، مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد: مجاهدان ما با پهپاد پالایشگاه نفتی متعلق به اسراییل در حیفا را هدف قرار دادند.

براساس گزارش شبکه خبری المیادین، مقاومت اسلامی عراق در این بیانیه همچنین تاکید کرد که به حملات خود علیه مواضع رژیم صهیونیستی تا زمان توقف جنایاتش در حق فلسطینیان ادامه می دهد.

مقاومت اسلامی عراق پیش از این نیز اعلام کرده بود در ادامه دفاع از مردم غزه و در پاسخ به جنایات رژیم اسراییل در حق فلسطینیان اعم از کودکان، زنان و سالخوردگان، بامداد روز چهارشنبه، اهدافی مهم در دو منطقه «وادی اریحا» و پایگاه هوایی «نیفاتیم» در بیر السبع را با موشک های پیشرفته «الارقب» هدف قرار داده است.

پایان خبر نادیاتور

حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پالایشگاه نفت حیفا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پالایشگاه نفت حیفا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پالایشگاه نفت حیفا"، کلیک کنید.